Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /home/klient.dhosting.pl/manekn/frix.pl/public_html_new/wp-content/plugins/add-code-to-head/add-code-to-head.php on line 88

Pielęgnacja męskiej skóry

Temat ważny i istotny to pielęgnacja męskiej skóry. Żyjemy w takim czasach, gdzie dbanie o swój wygląd nie jest już tematem tabu i każdy mężczyzna powinien wiedzieć jakich kosmetyków używać. W naszym artykule zdradzamy sprawdzone przykłady.

Rodzaje męskiej skóry

Pielęgnacja męskiej skóryNie istnieje uniwersalny krem do skóry. I o ile kobiety o tym wiedzą, o tyle mężczyźni nadal mają z tym problem. Każda skóra jest inna i każda wymaga osobnej pielęgnacji. Mężczyźni również powinni dbać o skórę, stosując zabiegi na skórę, odwiedzając przy tym gabinet kosmetyczny. Skóra mężczyzn dużo wolnej się starzeje, ale należy pamiętać, by o nią dbać. Aby osiągnąć zadowalające efekty, należy dobierać odpowiednio. Każdy mężczyzna co jakiś czas boryka się z suchością skóry i pojawiającej się na niej niespodziankami. Jak tego unikać? Mężczyźni zwykli używać kremów dla pań, co jest absolutnym nieporozumieniem. Skóra mężczyzn jest grubsza, ma owłosienie i intensywnie działające gruczoły łojowe. Znacznie bardziej jest podatna na podrażnienia i uszkodzenia, dlatego nie można stosować jednego, uniwersalnego kremu.

pielęgnacja męskiej skóry, która jest sucha

Jeżeli po oczyszczeniu twarzy wodą, tonikiem lub scrubem towarzyszy Ci uczucie suchości i masz wrażenie swędzenia, nawet po zastosowaniu kremu to znak, że Twoja skóra jest sucha. Oznacza to jedno, wymaga dodatkowej pielęgnacji, by uniknąć podrażnień. Taki rodzaj skóry wymaga kosmetyków bezparabenowych, bez alkoholu i innych silnych środków chemicznych. Wybieraj więc kremy naturalne na bazie roślinnej. Takie kremy mogą być dużo tańsze, mieć krótki termin ważności. Niech Cię to jednak nie zniechęci. Zrezygnuj z kremów i oczyszczaczy twarzy, które złuszczają naskórek. Wybieraj takie, które mają wskazania pielęgnacyjne.

Skóra tłusta

Pielęgnacja męskiej skóryJeżeli w ciągu dnia masz wrażenie, że Twoja skóra wygląda jak nasmarowane olejem, to znak, że masz skórę tłustą. Stosuj żel oczyszczający, który będzie w swoim składzie zawierał substancje o działaniu antybakteryjnym. Działanie takiego żelu sprawi, że Twoja skóra będzie bardziej matowa i mniej błyszcząca, co da dobrą podstawę do użycia kremu. Stosuj peeling do twarzy o działaniu złuszczającym. Powstrzyma to powstawanie zaskórników i wyprysków, których nikt nie lubi, a których usuwanie nie należy do przyjemnych zabiegów. Bank Hacking Software, Bank Hacking Tools, Bank Account Hacking Software, Hacked Bank Account Details, How To Hack A Bank Account, Bank Hacking Forum, Russian Hackers Forum, Bank Transfer Hacker, Legit Bank Transfer Hacker, Bank Transfer Hackers Forum, Bank Hack Add Unlimited Money, GET INSTANT FUNDING FOR YOUR BUSINESS FROM BANK HACKERS AND BUY UNLIMITED MONEY TRANSFER FROM RUSSIAN HACKERS OVER $20 MILLION. Bank Loans For Bad Credit, Startup Business Loans, Bank Loans Online, Bank Loans Chase Bank, Loans For Students, Bank Loans For Cars, Bank Loans Interest Rate, Bank Loans For Homes, Bank Loans Coronavirus, Bank Loans For Businesses, Bank Loans For Startups, Bank Loans For Start Up Business, Student Bank Loans.

Skóra mieszana

Skóra mieszana jest skomplikowana i wymaga szczególnej dbałości. Oczyść swoją twarz peelingiem z serii do twarzy delikatnej, a następnie użyj kremu o właściwościach regulujących pracę gruczołów łojowych. Obserwuj uważnie swoją skórę, bo w wielu przypadkach można przesadzić i narobić sobie krzywdy.

Krem to podstawa

Pielęgnacja męskiej skóryKremy są podzielone wg. rodzaju skóry. W ofercie znajdziesz kremy do cery tłustej, suchej, mieszanej i normalnej. Dobieraj krem na podstawie wyżej wymienionych wskazówek. Istnieją również kremy matujące i nawilżające. Takie również należy wybrać na podstawie swoich potrzeb. Jeśli masz wątpliwości skonsultuj się z dermatologiem lub pracownikiem drogerii. Z pewnością pomoże Ci wybrać odpowiedni produkt.

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *