Podsumowanie roku 2017

Podsumowanie roku 2017 w oczach Ikony Mody

Podsumowanie roku 2017 w oczach Ikony Mody. Co w tym roku zaskoczyło najbardziej, które elementy stylizacji były najczęściej cytowane w naszym portalu, które zdarzenia w sieci zyskały największą popularność? Sprawdźcie w naszym artykule.

Podsumowanie roku 2017

W 2017 roku walczyliśmy o prawa kobiet i w ramach Czarnego Protestu pokazaliśmy, kto ma głos w państwie. Odkrywaliśmy modę lat 80 i 90. Rewolucji dokonała Anja Rubik, prezentując projekt sexedpl. Kozaki za kolano były najczęściej wybieranymi butami i nie ma chyba osoby, która nie słyszałaby o spodniach palazzo. Oversizowy płaszcz, puchówka, a może kurtka jeansowa z przetarciami? Sporo tego. Pora na małe podsumowanie.

1. Lata 90 wracają w wielkim stylu!

Coraz więcej ludzi uwielbia wracać z modowymi inspiracjami do lat 90. Pełna gama kolorów, pastelowe barwy, krótkie kombinezony, kurtki i afro! Gucii w tym roku stworzył kolekcję inspirowaną tym okresem. Nie zabrakło w niej jeansu i prostej klasyki.

2. Dad shoes – buty, które nosili niemal wszyscy
Podsumowanie roku 2017

pinterest.com

Bez względu na płeć wiek i upodobania modowe. Wszyscy znali, mówili i nosili buty o wdzięcznej nazwie dad shoes. Nie zabrakło ich w stylu sport casual, jak i nowomiejskim streecie.

3. Kozaki za kolano

Mało tego, że były modne – nadal są! Najchętniej wybierane buty w roku 2017. Łączone z kusymi sukienkami, krótkimi kobinezonami i oversizowymi dzianinami.

4. Sukces influencerów
Podsumowanie roku 2017

pinterest.com

Influencerzy w tym roku zdominowali internet w zupełności. Największą gwiazdą została Maffashion, która wystąpiła w kampani Stradivariusa, Adidasa, znalazła się okładce Women’s health. Najchętniej naśladowaliśmy duet Deynn&Majewski. Głośno było również o Anji Rubik i fitlovers.

5. Modne zegarki damskie

Na punkcie zegarków również oszaleliśmy. Zastąpiły biżuterię na ręku i były chętniej wybierane niż łańcuszki i inne przywieszki. Najmodniejsze modele to te na skórzanym pasku z białą tarczą, ze złotą klamrą i bez wskazówek.

6. Cekiny i aksamity
Podsumowanie roku 2017

pinterest.com

Wielki powrót na salony aksamitu sprawił, że każda uroczysta gala, bal i noc Sylwestrowa oprawiona była w aksamit i nie mówimy tu o scenografii, a o oryginalnych kreacjach. Podobnie było z cekinami. W każdej sieciówce dominowały właśnie takie ubrania. Bomberki, topy, spódnice, a nawet spodnie miałe elementy złotych, srebrnych i wielokolorowych zdobień.

 

 

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *