Polscy celebryci na Halloween

Polscy celebryci na Halloween

Za kogo przebrali się polscy celebryci na Halloween 2017? Sprawdź nasze podsumowanie i zobacz, kto wyglądał upiornie, kogo kostium był najbardziej przemyślany, a kto się skompromitował. Stylizacje Halloween wymagają nie lada przygotowań. Niektórzy planują kostium na kilka miesięcy wcześniej. Każdy detal musi być dopracowany. Niektórzy wybierają opcję przebrania się last minute i nie każdemu wychodzi to na dobre.

Polscy celebryci na Halloween

Agnieszka Woźniak-Starak
Polscy celebryci na Halloween

Instagram – Agnieszka Woźniak-Starak

Agnieszka Woźniak-Starak w tym roku postanowiła – wraz z mężem – przebrać się za rodzinę Adamsów. Przyznajemy, że ich kreacje wyglądają naprawdę imponująco. Agnieszka powinna pomyśleć o przefarbowaniu się na czerń na stałe.

Maffashion
maffashion halloween

Insta Story – Maffashion

W tym roku Maffashion wybrała kostium krwawej Kleopatry. Co więcej makijaż i całą kreację top blogerka wykonała samodzielnie. Całość wyglądała zjawiskowo. Ile jeszcze talentów skrywa przed nami Julka?

Macademian Girl

polscy celebryci na halloween

Insta Story – Macademian Girl

Polscy celebryci na Halloween naprawdę nas zaskoczyli. W niecodziennej odsłonie pokazała się również Macademian Girl. Blogerka modowa postawiła na blond perukę, jasne soczewki i obcisły, lateksowy kostium.

Monika Miller
polscy celebryci na halloween

Facebook – Monika Miller

Zjawiskowo piękna Monika Miller, o której ostatnio zrobiło się bardzo głośno, wykonała samodzielnie swój makijaż. Wytatuowana fotomodelka, fanka siłowni i zdrowego stylu życia wyglądała naprawdę upiornie dobrze!

Deynn
polscy celebryci na halloween deynn

Insta Story – Deynn

Styl Deynn budzi sporo kontrowersji – podobnie jak sama blogerka. Marita – jak sama przyznała – nie obchodzi Halloween. To jednak nie przeszkodziło jej w tym, by poeksperymentować z makijażem. Do jego wykonania użyła szminki, cieni oraz sztucznej krwi. Całą charakteryzację uzupełniała bluzka w kolorze krwistej czerwieni i manicure.

Michał Malinowski
polscy celebryci na halloween

Instagram – Michał Malinowski

Aktor znany głównie z polskich seriali takich, jak „Pierwsza Miłość” czy „Na Wspólnej” postawił na ciekawy kostium. Założył on maskę królika oraz okulary przeciwsłoneczne. To idealna opcja na przebranie last minute. Trzeba przyznać, że wygląda bardzo ciekawie.

Pani Ekscelencja
polscy celebryci na halloween

Instagram – Pani Ekscelencja

Blogerka modowa – Pani Ekscelencja – w tym roku postawiła na niebanalny makijaż. Zgodnie ze swoim upodobaniem do nietuzinkowych kolorów włosów, wybrała różową perukę. Upiornie i ciekawie!

Honorata Skarbek
polscy celebryci na halloween

Instagram – Honka Biedronka

Piosenkarka w tym roku postawiła na mroczny makijaż. Uzupełnieniem looku były natapirowane włosy oraz czarny top. Prosto, ale efektownie!

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *