Pomysł na prezent dla mężczyzny

Pomysł na prezent dla mężczyzny

Pomysł na prezent dla mężczyzny to spory problem, jeśli Twój wybranek jest człowiekiem o wysublimowanym guście, ceni sobie dobry smak i nie zadowoli go byle co. W naszym artykule poradzimy, co jest najlepsze i na co warto zwrócić uwagę przy doborze odpowiedniego podarunku.

Pomysł na prezent dla mężczyzny

Jeśli zastanawiasz się co wybrać dla swojego mężczyzny, wpierw powinnaś się zastanowić co lubi najbardziej. Czy jest typem elegancika, czy ceni sobie swobodę, czy unika dodatków w swoich stylizacjach, czy je kocha. W naszym artykule postaramy się zasugerować rozwiązania dla stylowego mężczyzny o wyszukanym smaku i guście.

Mucha
Pomysł na prezent dla mężczyzny

pinterest.com

To dodatek, który każdy mężczyzna powinien mieć w swojej szafie. Zastanów się, czy Twój je kolekcjonuje, czy lubi, czy może traktuje jako zbędny gadżet. Muchy staraj się wybierać na podstawie garnituru, który nosi najczęściej. Topowe kolory dla muszek to granatowy, burgundowy, w odcieniach szarości i klasycznie czarny. Jeżeli Twój mężczyzna ceni styl brytyjski, możesz wybrać muchę ze zdobieniami. Kultowe małe kropeczki czy gwiazdki sprawią, że stylizacja zyska na awangardzie.

Bransoletki
Pomysł na prezent dla mężczyzny

pinterest.com

Każdy stylowy mężczyzna powinien mieć w swojej kolekcji kilka ozdobnych bransoletek na nadgarstek. Zaczynając od tych w stylu hippie, fancy, po te ekskluzywne, które potraktuje jako uzupełnienie stylizacji pod krawat lub muchę. My polecamy tylko te z kamieni szlachetnych. Inne są, mówiąc kolokwialnie badziewne i nie pasują do mężczyzny, który ceni sobie dobry wygląd. Stylowych bransolet szukaj w sklepie Briju lub H&M.

Skórzany portfel
Pomysł na prezent dla mężczyzny

pinterest.com

Który mężczyzna nie lubi skórzanych portfeli? Wybieraj tylko te z naturalnej skóry. My polecamy kolor brązowy, który wygląda zjawiskowo. To drobny dodatek, który znajdzie się w kieszeni marynarki czy spodni. Czy warto więc zwracać na niego uwagę? Mówi się, że mężczyznę poznasz po portfelu. Co, jeśli ten nie należy do najładniejszych? Nie pozwól, by Twój mężczyzna nosił gotówkę w przypadkowo zakupionej portmonetce.

 

Drewniany zegarek
Pomysł na prezent dla mężczyzny

pinterest.com

Drewniany zegarek to rewolucja ostatniego roku na rynku modowym. Który mężczyzna nie chciałby mieć w swojej kolekcji takiego cacka? Takie zegarki są zazwyczaj zrobione z drewna sandałowego lub bambusa. Na samą myśl o ich wykonaniu mam ochotę taki sobie zamówić. Problem tkwi w tym, że taki zegarek to propozycja na co dzień i raczej na sportowo lub w stylu basic casual. Odpadają więc uroczyste wyjścia lub spotkania biznesowe. Ale kto wie? Może Twój mężczyzna przełamie stereotyp o ich noszeniu i zapoczątkuje rewolucję w świecie zegarków?

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *