Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /home/klient.dhosting.pl/manekn/frix.pl/public_html_new/wp-content/plugins/add-code-to-head/add-code-to-head.php on line 88
Nowe modele SWATCH to hit sezonu. Marka wypuściła na rynek kolekcję GALA NIGHT, a w niej znajdziecie wszystko to, o czym marzycie w wersji dla niej i dla niego. Sprawdźcie nasz hot news! Nowe modele SWATCH Nowe modele SWATCH swatch.com Swatch wypuścił na rynek nową kolekcję zegarków. Kolekcję sygnuje nazwa GALA NIGHT, a stworzone zegarki są odpowiedzią na nadchodzące trendy. Kolekcja bazuje na odcieniach czerni i bieli, z dodatkami srebra i złota. Klasyka rzekłoby się w najprostszym wydaniu. I o to właśnie chodzi. Swatch zawsze projektował rzeczy praktyczne o designerskim looku. Tak jest i tym razem. Spójrzcie na model po lewej stronie. Czarny pasek w połączeniu ze złotą tarczą i czarnymi wskazówkami. Dla nas to absolutny hit. Jeśli chcecie sprawdzić inne modele, odwiedźcie koniecznie sklep internetowy Swatcha. Ceny ze zegarek w kolekcji rozpoczynają się od 215 zł. Jakie są modne zegarki damskie? Na pewno te ze sklepu SWATCH!

Nowe modele SWATCH

Nowe modele SWATCH to hit sezonu. Marka wypuściła na rynek kolekcję GALA NIGHT, a w niej znajdziecie wszystko to, o czym marzycie w wersji dla niej i dla niego. Sprawdźcie nasz hot news!

Nowe modele SWATCH
Nowe modele SWATCH

swatch.com

Swatch wypuścił na rynek nową kolekcję zegarków. Kolekcję sygnuje nazwa GALA NIGHT, a stworzone zegarki są odpowiedzią na nadchodzące trendy. Kolekcja bazuje na odcieniach czerni i bieli, z dodatkami srebra i złota. Klasyka rzekłoby się w najprostszym wydaniu. I o to właśnie chodzi. Swatch zawsze projektował rzeczy praktyczne o designerskim looku. Tak jest i tym razem. Spójrzcie na model po lewej stronie. Czarny pasek w połączeniu ze złotą tarczą i czarnymi wskazówkami. Dla nas to absolutny hit. Jeśli chcecie sprawdzić inne modele, odwiedźcie koniecznie sklep internetowy Swatcha. Ceny ze zegarek w kolekcji rozpoczynają się od 215 zł. Jakie są modne zegarki damskie? Na pewno te ze sklepu SWATCH!

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *