Punkowe kreacje Lidii Kality

Punkowe kreacje Lidii Kality

Punkowe kreacje Lidii Kality to hit kończącego się roku! W sezonie jesienno-zimowym Lidia Kalita przedstawia sylwetki inspirowane kulturą i modą lat 70 i 80 minionego wieku. W tej wizji odnajdziemy mnóstwo kontrastów, sporo awangardy i jeszcze więcej dobrych, oryginalnych looków. Chcesz wiedzieć więcej? Sprawdź w artykule Ikony Mody.

Punkowe kreacje Lidii Kality
Punkowe kreacje Lidii Kality

pinterest.com

Lidia Kalita to utalentowana, oryginalna i bardzo indywidualna projektantka, która zaskakuje swoimi innowacyjnymi pomysłami i świeżym spojrzeniem na modę. Przygotowała kolekcję, która jest idealnym wyborem dla kobiet z mocnym charakterem, które wiedzą, czego chcą i które nie mają oporów w okazywaniu buntu czy sprzeciwu. Strój jako manifestacja przeciwko układom, rządzącym i relacjom damsko-męskim. Co znajdziemy w kolekcji? Poszarpane jeansy, t-shirty sygnowane oryginalnym podpisem kraciaste koszule czy oversizowe bluzy, kończąc na welurowych sukniach z elementami metalowych aplikacji. Nie zabrakło tweedowych płaszczy, garniturów, gorsetów, parek z ekologicznym futrem i sportowych suknio z kapturem.

Kolekcja pełna dodatków
Punkowe kreacje Lidii Kality

pinterest.com

Lidia Kalita pokazała twarz prawdziwej buntowniczki, która jest kontrowersyjna, oryginalna i świadoma swojego silnego charakteru. W kolekcji poza ubraniami znajdziemy szykowną serię uzupełniających total look dodatków. Projektantka podjęła współpracę z firmą Badura i dzięki temu w kolekcji znalazły się cztery modele obuwia. Mocne buty z drukowanymi gumami, w wersji ze słupkiem, szpilki wykończone łańcuchem i klasyczne, trochę zapomniane, choć nadal modne glany. Wszystko w wersji czarnej, która jest charakterystyczna dla mrocznych stylizacji. W kolekcji nie zabrakło modnych zegarków. Tutaj wsparcie okazała firma Elixa, która zaopatrzyła modelki i modeli w zegarki i biżuterię w odcieniach srebra.

Celebryci o kolekcji

Na pokazie nie zabrakło celebrytów, którzy uwielbiają Lidkę i jej nowatorskie pomysły. Viola Kołakowska, Dorota Gardias, Maja Sablewska, Maffashion, Patricia Kazadi czy Natalia Szroeder wypowiadają się o projektantce w samych superlatywach. Lidka odpowiada na potrzeby młodych kobiet i dlatego jest potrzebna na rynku projektantów. Pokaz odbył się w zajezdni Tramwajów Warszawskich „Żoliborz”, co wydaje się rewelacyjnym połączeniem i wisienką na torcie dla stworzonej kolekcji. Wszyscy zebrani mówią i podkreślają, że nie jest to produkt dla grzecznych dziewczynek, a dla kobiet o twardych przekonaniach i mocnym charakterze. Partnerem pokazu była Cisowianka Perlage, a na uroczystym podsumowaniu nie zabrakło szampana za dobrą, polską modę.

 

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *