Ratajkowski i Crawford wśród gwiazd na zielonym dywanie w Mediolanie

Gwiazdy wielkiego formatu przyjechały do Mediolanu, by wziąć udział w gali „Oskarów ekologicznej mody”. Trafionych i chybionych kreacji po raz kolejny nie brakowało.

Do Mediolanu przyjechało wiele gwiazd, w tym Cate Blanchett, Julianne Moore, czy Cindy Crawford. Celebrytki wystąpiły na zielonym dywanie w strojach stworzonymi zgodnie z zasadami zrównoważonej mody. Inicjatorką nagród jest Livia Firth, żona aktora Collina. Uważa ona, że potrzeba nie tylko zmiany sposobu produkcji, ale także podejścia do pracowników. Jak wypadły gwiazdy na zielonym dywanie? Cindy Crawford zdecydowała się na zieloną kreację od Versace. Emily Ratajkowski zaś wybrała żółty komplet Roberto Cavalli, który skutecznie podkreślił nogi oraz brzuch modelki. Zobaczcie sami.

View this post on Instagram

Last night at The Green Carpet Awards. Thank you for having me! And to Roberto Cavalli and @paul_surridge for dressing me right off the runway ✨ xx

A post shared by Emily Ratajkowski (@emrata) on

View this post on Instagram

Loved presenting my friend @donatella_versace with the #GCFA award last night. She’s never been afraid to look toward the future…and I’m so honored to celebrate her vision. ♻️?

A post shared by Cindy Crawford (@cindycrawford) on

Fot. główna: flickr / UW Health

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *