Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /home/klient.dhosting.pl/manekn/frix.pl/public_html_new/wp-content/plugins/add-code-to-head/add-code-to-head.php on line 88
regeneracja włosów

Regeneracja włosów po lecie – sprawdzone sposoby

Wszystko to, co uwielbiamy w lecie: słońce, wiatr, kąpiele w morzu i basenie, niestety szkodzi naszym włosom, które po wakacyjnych wyjazdach mogą być matowe i pozbawione blasku i witalności. Co zrobić, aby przywrócić im blask? Trzeba postawić na intensywną regenerację włosów. Na szczęście mamy na nią kilka sprawdzonych sposobów.

Mocne cięcie

Podczas letnich miesięcy najbardziej cierpią końcówki. Czasem jedynym wyjściem jest ich ścięcie. Rozdwojone i matowe końcówki nie dodają uroku nikomu, dlatego nie bójmy się tej decyzji. Dzięki temu nasza fryzura nabierze lekkości, a włosy uniosą się do góry. A może już czas na większą zmianę fryzury? Jesień jest do tego idealną porą. Nie bójmy się zmian, ale pamiętajmy, żeby wybrać sprawdzony salon i zaufanego fryzjera.

OCZYSZCZANIE TO PODSTAWA

Aby zabiegi regenerujące włosy były naprawdę skuteczne, trzeba zacząć od dokładnego oczyszczenia włosów. Do tego celu najlepiej wybrać dobry szampon oczyszczająco-chelatujący, który pozwoli usunąć resztki kosmetyków czy pozostałości po morskich kąpielach.

REGENERACJA WŁOSÓW, CZYLI NAWILŻANIE I JESZCZE RAZ NAWILŻANIE

Regeneracja włosów po lecie to przede wszystkim nawilżanie. Możemy do tego celu użyć gotowych odżywek, olejów oraz masek. Najlepiej wybierać te z olejkiem jojoba. Doskonale do nawilżania włosów sprawdza się również olej kokosowy. Pamiętajmy, aby odżywki spłukiwać letnią wodą, a końcówki wręcz zimną. Pozwala to zamknąć łuski włosa, dzięki czemu stają się gładkie i błyszczące.

regeneracja włosówKOSMETYKI Z LODÓWKI

Na ratunek zniszczonym i pozbawionym blasku włosom przychodzą nam również metody naszych babć. Ziołowe płukanki czy regenerujące maseczki prosto z lodówki. Zapytajcie mamy i babcie o ich sposoby na piękne włosy. Będziecie zaskoczone jak proste i jak skuteczne są to metody.

OSTATNIA SZANSA

Jeśli macie wrażenie, że powyższe metody nie działają, warto zastanowić się nad regeneracją włosów w salonie fryzjerskim. Profesjonalista dobierze skuteczne zabiegi, które poprawią kondycję naszych włosów i sprawią, że osłabione po lecie włosy nabiorą blasku i witalności, a my cieszyć będziemy się pięknymi, zdrowymi włosami i nienaganną fryzurą.

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *