reserved - o marce

Reserved – o marce

Reserved – o marce oferującej ubrania zgodne ze światowymi trendami można by wiele pisać. Przede wszystkim Reserved to sieć sklepów prowadzona przez firmę LPP S.A. Założona została przez Marka Piechockiego oraz Jerzego Lubiańca w połowie lat 90-tych. Od początku istnienia, marka Reserved zyskiwała na popularności. Za co pokochały ją kobiety?

Reserved – o marce

Skąd się wzięła nazwa marki Reserved?

Skąd angielska nazwa sieci? Po czasach PRL-u firmy zachodnie kojarzone były jako dobre jakościowo. Polacy pożądali wszystkiego, co było „zachodnie”. To m.in. dlatego marka Pewex była synonimem towarów luksusowych. „Reserved„, czyli „zarezerwowany” też nie było przypadkowym słowem. W ówczesnych czasach kojarzyło się z rezerwowaniem miejsc – w restauracjach itp. A więc też z dostępem do miejsc/produktów o dobrej jakości.

Sklepy Reserved w polsce i na świecie

reserved - o marceW Polsce LPP S.A. posiada 146 sklepy marki Reserved. Zlokalizowane są w dużych centrach handlowych w całej Polsce. Powierzchnia sklepów Reserved w Polsce zajmuje 102 tysiące metrów kwadratowych. W 2002 roku w Estonii, a konkretnie w Tallinnie został uruchomiony pierwszy zagraniczny sklep tej modnej marki. Marka Reserved rozkochała w sobie kobiety oraz mężczyzn także na terenie Ukrainy, Rosji, Słowacji, Czech, Rumunii, Bułgarii, Węgrzech, Litwy oraz Łotwy. Obecnie działa ponad 500 zagranicznych sklepów Reserved – zarówno we wschodniej, jak i centralnej Europie oraz na Bliskim Wschodzie. W tym roku został otwarty Reserved w Londynie. Siedzibą marki jest Gdańsk (jest to niezmienne od początku istnienia).

Asortyment marki Reserved

Polska marka odzieżowa Reserved oferuje nie tylko kobiecą kolekcję zgodną z najnowszymi trendami, ale także dla mężczyzn oraz dzieci. Odnajdziesz tutaj kolekcję biurową, streetową, dla nastolatków, to sprawia, że marka Reserved jest dla każdego – bez względu na wiek. Reserved oferuje zarazem proste kroje, klasyczne projekty, ale także ubrania z nutą zadziorności, dla odważnych kobiet. Wszystko w zgodzie ze światowymi trendami z wybiegów. Nowe modele ubrań dostarczane są do salonów Reserved co trzy tygodnie. Kobiety kochają Reserved przede wszystkim za przystępne ceny szykownych, praktycznych, stylowych ubrań oraz mnogość linii. Również panowie mają z czego wybierać – zarówno ci ceniący elegancję, jak i luźny, niezobowiązujący styl. Dziecięca kolekcja dostępna jest już od 0-2 lat.

W kampaniach marki Reserved biorą udział światowe gwiazdy, m.in. Cara Delevigne, Julia Stegner, Beha Erichsen, Georgia May-Jagger, Jon Kortajarena.

Linie Reserved
  • Street Fashion – ubrania miejskie dla osób kochających modę i trendy,
  • YFL Young Fashion Lab – dla osób, które uwielbiają wyróżniać się z tłumu i cenią indywidualizm,
  • Modern – ubrania o nieco bardziej formalnym charakterze,
  • Reserved Kids – ubrania dla dzieci w wieku 0-14 lat.
Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *