Sesje w stylu tumblr girl

Sesje w stylu tumblr girl

Sesje w stylu tumblr girl to nic innego jak garść inspiracji dla kobiet, które uwielbiają ten rodzaj looku. Sprawdź propozycje Ikony Mody i rób zdjęcia, które zaskoczą wiele osób.

Sesje w stylu tumblr girl

Na portalach internetowych, blogach modowych i na Instagramie, króluje niepowtarzalny styl tumblr girl. Zdjęcia w stylu tumblr charakteryzują się mocno oryginalnym outfitem w miejskiej przestrzeni. Co jest najważniejsze w sesjach zdjęciowych w stylu tumblr? Co włożyć, by wyglądać idealnie? Sprawdź nasze porady i zbliż sobie rzeszę fanów w swojej internetowej przestrzeni.

Urokliwe zachody słońca
Sesje w stylu tumblr girl

pinterest.com

Któż z nas nie kocha takich widoków? Nie ma nic piękniejszego, jak zachód słońca nad morzem, jeziorem lub małą rzeką. Tam, gdzie mieszkasz, na pewno znajdziesz takie miejsce. Pamiętaj o dobrym looku, zabierz ze sobą kogoś, kto wykona takie zdjęcia i daj się ponieść wrażeniom. Takie zdjęcia charakteryzują się sporym niedopowiedzeniem. Nie bój się więc o lekki cień na sylwetce, ciemniejszych barwach zdjęcia, czy półmroku.

Kwiaty, kwiaty, kwiaty i jeszcze raz kwiaty
Sesje w stylu tumblr girl

pinterest.com

Ogrody botaniczne, łąki, lasy, a także parki, skwery i inne miejsca, w których znajdziesz kolorowe, piękne kwiaty. Nic bardziej nie podkreśli Twoich wdzięków jak rośliny. Wybieraj takie, które są Twoimi ulubionymi i takie, które mają barwne odcienie. Kwiaty to modny hit wśród tkanin w okresie jesiennym. Poza stylizacją również odgrywają niebanalną rolę. Spróbuj i przekonaj się jak pięknie to wygląda!

Klimaty vintage na ulicy
Sesje w stylu tumblr girl

pinterest.com

Ulica jest najlepszym i najbardziej naturalnym środowiskiem dla osób prezentujących styl tumblr girl. Sesje w stylu tumblr girl powinny więc odbywać się w takich lokalizacjach, które niosą za sobą klimat i prawdziwą historię. Opuszczone budynki, zamknięte ulice, niedostępne miejsca, w które warto z rozsądkiem wkroczyć. W takich stylizacjach powinnaś dodać jeszcze więcej kobiecości. Nie bój się spódnic, butów na wysokim koturnie czy rozpiętych koszul. Włosy koniecznie rozpuść i poczuj się jak prawdziwa modelka. To bardzo ważne, by Twoich sesji było z każdym dniem coraz więcej. Tylko w taki sposób przyzwyczaisz się do obiektywu kamery i zyskasz jako blogerka modowa.

 

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *