Spodnie dzwony do każdej figury?

Swego czasu spodnie dzwony były prawdziwym hitem. Obecnie hit ten powraca, jednak w troszkę innym wymiarze. Nadal nogawki są rozszerzone, jednak stopień tego rozszerzenia bywa naprawdę różny. Doskonale będą w nich wyglądały szczupłe wysokie panie, ponieważ równoważą całą figurę, jak i sprawiają, że prezentuje się ona proporcjonalnie.

Jak dobrać spodnie do figury?

Określenie jaką się ma figurę, bywa dość skomplikowane. Z drugiej strony, z powodzeniem można skorzystać z tabelek zamieszczonych w Internecie, by w krótkim czasie mogło się to udać. I tak, jeśli już się wie, czy figurą jest gruszka, klepsydra, czy któraś z pozostałych, z łatwością można podjąć właściwą decyzję. Dzwony będą odpowiednie dla kobiet, które są wysokie i szczupłe. Jednak w przypadku niższych pań wystarczy zdecydować się na model, który będzie miał rozszerzenia zaczynające się bliżej kostek. Wtedy figura wyda się optycznie szczuplejsza.

Dzwony z czym ubierać?

Można do nich założyć sweterek, bluzkę z ładnym dekoltem. Idealnie sprawdzi się sportowa koszulka z koszulą flanelową w kratę. Możliwości jest wiele, jednak sporo zależy od okazji na jaką się wybieramy. Wiadomo, że jeśli powrót planowany jest na późny wieczór, należy zabrać ze sobą kurtkę.

 

 

Zdj. główne: pinterest.com
Pozostałe zdjęcia z  Answear.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *