Spodnie dzwony nadal w modzie

Od czasu do czasu do łask wracają spodnie dzwony. Prawda jest taka, że wiele kobiet je uwielbia, pomimo tego, że część z nich nadal się ich obawia. Należy przede wszystkim zastanowić się nad tym, z czym można będzie je połączyć, by móc zyskać naprawdę fajny efekt.

Spodnie dzwony nie tylko jeans

Wiadomo, że jeansy są modne, właściwie dla wielu osób to pewnego rodzaju klasyk. Dlatego przy każdej właściwie okazji decydują się na zakładanie go. Pomimo tego, że same początki bywają trudne, to jednak należy uświadomić sobie, że spodnie dzwony to bardzo ciekawe rozwiązanie, jeśli chodzi o wyszczuplenie sylwetki. I tak przykładowo przy zbyt masywnych udach spokojnie można pozwolić sobie na delikatne rozszerzenie już od kolan. To spowoduje, że cała sylwetka będzie mogła wydawać się o wiele bardziej szczupła niż jest w rzeczywistości.

Jak się ubierać przy nadwadze?

Dodatkowe kilogramy są zmora właściwie każdej kobiety która z nimi walczy. Wiadomo, że inną opcja jest akceptacja, jednak nim to nastąpi warto jest podjąć walkę, by móc poczuć się naprawdę dobrze w swoim ciele. I tak przykładowo spodnie dzwony będą w stanie zdziałać naprawdę wiele jeśli chodzi o wyszczuplenie sylwetki. Ponadto decydując się na model z podwyższonym stanem można będzie zauważyć, że brzuch wyda się o wiele bardziej płaski.
Zdj. główne: pinterest.com
Pozostałe zdjęcia z  Pull Bear

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *