Spodnie dzwony- nie tylko jeans

Wiele pań które są niskie zastanawia się, w jaki właściwie sposób można będzie dodać sobie optycznie tych kilku centymetrów. Odpowiednio dobrany rozmiar spodni to już połowa sukcesu, bowiem kobiety mają dar do kupowania zbyt małego rozmiaru. Pomimo tego, że tego typu spodnie były modne wiele lat temu, to nadal można spotkać w nich osoby. Prawdą jest, że jeśli zostaną one umiejętnie spasowane do sylwetki, to jednak będą mogły zdziałać prawdziwe cuda, jak i również spowodować, że będzie się ona prezentowała naprawdę atrakcyjnie. Nawet dla bardzo wielu niskich pań, które wręcz narzekają na to, że nie mają się w co ubrać będzie się to mogło okazać prawdziwym zaskoczeniem.

Rozmiar spodni ma znaczenie

Właściwie dobrane spodnie nie tylko są w stanie spowodować, że sylwetka wyda się szczuplejsza, ale również są idealnym rozwiązaniem dla niskich pań. Dlatego warto jest zwrócić na tego typu kwestie swoją uwagę. Wystarczy przymierzyć kilka typów spodni, by wiedzieć, które będą najlepsze. Wiadomo, że bardzo duże znaczenie ma sam wzór na nich, gdyż nie zawsze jest to jeans. Stąd też jeśli są to dzwony w kwiaty i nogawki rozszerzają się naprawdę wysoko, będzie można optycznie dodać sobie kilka centymetrów. Oczywiście uzupełnieniem tego typu stylizacji wydaje się być właściwy but. Dlatego tak dużą uwagę należy przywiązywać do doboru obuwia, dzięki któremu można będzie mimo wszystko poprawić wygląd całego stroju.

Jestem niska jak się ubierać?

Ubiór przy bardzo niskim wzroście wcale nie musi być problematyczny. Wiadomo, że jeśli chodzi o spodnie dzwony, to mimo wszystko należy zadbać o to, by rozszerzanie dołu zaczynało się wysoko, nawet u progu kolan. W ten sposób sylwetka wyda się nie tylko wyższa, ale i szczuplejsza. To szczególnie istotne przy paniach, które jednak posiadają większe gabaryty. Od czasu do czasu moda się zmienia, dlatego warto jest postawić na coś znacznie bardziej klasycznego, gdyż dzięki temu można będzie zyskać o wiele więcej.

Zdj. główne: pinterest.com
Pozostałe zdjęcia z  PullBear

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *