Spodnie dzwony wysokie czy niskie?

Spodnie dzwony były modne wiele lat temu, jednak prawdą jest że stały się pewnego rodzaju klasykiem. Oznacza to, że nawet jeśli początkowo jakaś kobieta nie jest do nich przekonana, to naprawdę wiele się zmieni już po pierwszej przymiarce. Stąd też wiele zależy od podejścia do tego typu możliwości, jakie daje ten typ spodni.

Spodnie dzwony jakie wybrać?

Dobór odpowiednich spodni dzwonów wydaje się być dość skomplikowany. Jednocześnie należy mieć na uwadze, że mimo wszystko spodnie dzwony powodują, że można zarówno wydłużyć jak i skrócić daną sylwetkę. Dlatego jeśli któraś kobieta chciałaby uzyskać wariant pierwszy warto jest zadbać o to, by nogawki rozszerzały się już u kolan i by samo rozszerzanie było w miarę delikatne. W drugiej opcji można pozwolić sobie na rozszerzanie od połowy łydki i znacznie mocniejsze. Od czasu do czasu można zaprowadzić zmiany w swojej szafie, dlatego przede wszystkim należy wiedzieć w jaki sposób kupować ubrania by miały szansę dać ciekawy efekt.

Jakie spodnie dla niskiej dziewczyny?

Niski wzrost jest atutem jeśli chodzi o dobór spodni, gdyż właściwie wybrany model jest w stanie sprawić, że sylwetka wyda się znacznie bardziej smukła. Koniecznie należy więc wcześniej zobaczyć, że dzwony których nogawki rozszerzają się już u kolan mogą naprawdę dodać wzrostu. Nawet jeśli wiele pań na początku nie jest do tego przekonanych to wystarczy przymierzyć by móc zupełnie zmienić swoje zdanie. Właściwie każdy czas jest dobry na dokonanie zmian jeśli chodzi o garderobę, dlatego należy mieć to na uwadze.
Zdj. główne: pinterest.com
Pozostałe zdjęcia z  Pull Bear

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *