Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /home/klient.dhosting.pl/manekn/frix.pl/public_html_new/wp-content/plugins/add-code-to-head/add-code-to-head.php on line 88

Spodnie dzwony z niskim stanem

Niski stan jest dość ryzykowny jeśli chodzi o spodnie. Przede wszystkim mogą sobie na niego pozwolić jedynie niezwykle szczupłe panie, gdyż w przeciwnym razie może się to okazać bardzo negatywne w skutkach.

Spodnie dzwony

Należy mieć na uwadze, że niski stan spodni powoduje, że nie tylko brzuch ale również boczki stają się znacznie bardziej widoczne. Dzięki temu wszystko się wylewa, nawet jeśli brzuch jest naprawdę mały. Dlatego wysokie kobiety, które chciałyby pozwolić sobie na spodnie, warto by pilnowały właściwej wysokości górnej części, ponadto należy zdecydować się na spodnie dzwony które są rozszerzane od kolan. To spowoduje, że można będzie zachować pewnego rodzaju proporcjonalność całej sylwetki. Dlatego jeśli kobieta jest wysoka, jednak nogi nie są aż tak długie, to w ten sposób można będzie sobie pomóc.

Spodnie dla wysokich kobiet

Posiadanie sporego wzrostu jeszcze nigdy nie było tak korzystne jak jest obecnie. Dlatego warto jest to wykorzystywać przy najbliższych okazjach, by móc zyskać na tym jak najwięcej. Koniecznie należy pamiętać o tym, że spodnie dzwony leżą na wysokich kobietach naprawdę idealnie. Warunkiem jest dobranie modelu z tak zwanym wyższym stanem, to właśnie on spowoduje, że na wysokości bioder nie będzie powstawała oponka. Stąd też należy mieć to na uwadze, by wiedzieć w jaki sposób dokonywać tego zakupu.
Zdj. główne: pinterest.com
Pozostałe zdjęcia z  Pull Bear

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *