Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /home/klient.dhosting.pl/manekn/frix.pl/public_html_new/wp-content/plugins/add-code-to-head/add-code-to-head.php on line 88

Spodnie dzwony z większym i mniejszym rozszerzeniem

Spodnie dzwony były modne wiele lat temu, jednak nadal wiele kobiet je uwielbia. Oczywiście ich krój nieznacznie przez te lata się pozmieniał, jednak nie zmienia to faktu, że nadal są one na czasie. Należy przede wszystkim zastanowić się nad tym, jaki model będzie najbardziej pasował. Coraz większa liczba pan jest zdecydowana na spodnie dzwony z podwyższonym stanem. Dzięki temu można będzie ukryć wystający brzuszek.

Moda dla szczupłych dziewczyn

Szczupłe dziewczyny mogą sobie zwykle pozwolić na znacznie bardziej odważne kreacje. W przypadku takim jak spodnie dzwony u niskich dziewczyn mogą one zabierać wzrost gdy są źle dobrane. Natomiast jeśli chodzi o szczupłe wysokie kobiety, dla nich właściwie każdy model tych spodni będzie mógł okazać się prawdziwym wybawieniem. Śmiało można więc przymierzać kilka z nich, by móc wiedzieć na jaki właściwie się zdecydować.

Spodnie dzwony co do nich zakładać?

Bardzo duże znaczenie ma tutaj okazja, jak i sposób łączenia ubrań do konkretnej stylizacji. Jednocześnie należy mieć na uwadze, że każda kobieta ma swój gust i doskonale będzie wiedziała na co może sobie pozwolić, a z czego mimo wszystko należy zrezygnować.

 

 

 

Zdj. główne: pinterest.com
Pozostałe zdjęcia z  Answear

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *