Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /home/klient.dhosting.pl/manekn/frix.pl/public_html_new/wp-content/plugins/add-code-to-head/add-code-to-head.php on line 88

Spodnie z wysokim stanem- by optycznie wydłużyć sylwetkę

Spodnie, które są właściwie dobrane do figury, to nie tylko ciekawy element stroju, ale przede wszystkim sposób na ukrycie mankamentów. Dlatego warto jest uważniej podchodzić do tego typu możliwości, by można było nauczyć się dobierać spodnie do własnej figury.

Spodnie z wysokim stanem dla puszystej

Oczywiście takie spodnie doskonale sprawdzą się przy troszkę pełniejszych kształtach. Z drugiej jednak strony należy pamiętać, że również szczupłe panie będą mogły się na nie zdecydować. Wiele zależy od samego fasonu. Wiele pań o pełniejszych kształtach oczekuje, że spodnie ukryją większy brzuszek, jak i boczki i tutaj idealnie będzie to mogło zostać zrealizowane. Stąd też taki strój dla puszystej, w skład którego będą one wchodziły może się sprawdzić na wiele okazji.

Spodnie z wysokim stanem dla szczupłej

Szczupłe panie bardzo często mają problem z brakiem talii. Tego typu spodnie będą mogły optycznie ją zaznaczyć, dzięki czemu cała sylwetka będzie znacznie bardziej proporcjonalna.

 

 

 

 

Zdj. główne: pinterest.com
Pozostałe zdjęcia z  Answear.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *