Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /home/klient.dhosting.pl/manekn/frix.pl/public_html_new/wp-content/plugins/add-code-to-head/add-code-to-head.php on line 88

Spodnie z wysokim stanem by zamaskować niedoskonałości

Tak naprawdę rzesza kobiet uwielbia spodnie z wysokim stanem. To idealne rozwiązanie przy pełniejszych kształtach. Ponadto u szczupłych pań, dzięki takiemu modelowi spodni z powodzeniem można będzie zaznaczyć talię. Dlatego warto jest przymierzyć, by samodzielnie się o tym przekonać.

Szerokie spodnie dla pełniejszych kształtów

Kobiety o pełniejszych kształtach z powodzeniem mogą pozwolić sobie na spodnie z wysokim stanem. Dzięki temu nie tylko brzuch i boczki będą wydawały się mniejsze, ale jednocześnie pojawi się wcięcie w talii. Dlatego warto jest przymierzyć kilka różnych fasonów, ponieważ czasami bardzo dużo zależy od materiału z jakiego są one wykonane.

Jak obliczyć rozmiar spodni?

Ponieważ rozmiarówka nie zawsze zdaje egzamin, bardzo często wystarczy przymierzyć same spodnie by wiedzieć w jaki sposób je dopasować. Istnieje prosty sposób na dobranie właściwego rozmiaru, który jest szczególnie mocno polecany. Otóż wystarczy zmierzyć spodniami obwód szyi. W momencie w którym obie końcówki będą się idealnie stykały, spodnie będą pasowały. Spodnie mierzy się na wysokości szlufek. Warto jest przetestować to rozwiązanie, ponieważ z pewnością przyśpieszy sam zakup.

Zdj. główne: pinterest.com
Pozostałe zdjęcia z  Answear.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *