styl deynn

Styl blogerki modowej – DEYNN

Choć DEYNN aktywna jest w ostatnim czasie głównie na instagramie, zaczynała od prowadzenia bloga, na którym sprzedawała przerobione przez siebie ubrania. Z czasem zaczęła publikować na nim swoje stylizacje. Obecnie prowadzi stronę ze swoim narzeczonym, na której wciąż możemy śledzić styl Deynn. Ze względu na swój tryb życia, Marita Surma zmieniła nieco swój styl na sportowy. Ciągle jednak łączy go z elegancją i kobiecością. Prześledziliśmy tajniki jej stylu.

Styl DEYNN – spodnie z wysokim stanem
deynn styl

Instagram: DEYNN

Deynn bardzo często stawia na crop topy i jeansy z wysokim stanem. Trudno się dziwić – takie stylizacje znakomicie podkreślają jej nienaganną figurę. Zawsze jednak dba o to, by wyglądać niezwykle kobieco. Dobiera szminkę w intensywnym kolorze, zakłada szpilki, długie kolczyki czy nosi rozpuszczone włosy układające się w miękkie fale.

Styl DEYNN – hiszpanka i szorty

Podczas upałów, Maritę mogliśmy często zobaczyć w bluzkach typu hiszpanka i szortach. Do całości dobierała balerinki, sportowe buty lub szpilki. Tego typu stylizacje, blogerka modowa łączyła również z bardzo modnymi espadrylami z wiązaniem wokół kostki. Całość uzupełniały dodatki, np. podkreślający talię pasek.

styl deynn

Instagram: DEYNN

STYL DEYNN – Sportowa elegancja

Deynn nierzadko nosi sportowe buty, spodnie z dziurami i bluzy. Jej stylizacje nie są jednak typowo sportowe. Dzięki dziewczęcym fryzurom, dodatkom, całość jest wygodna, ale zarazem niezwykle kobieca.

STYL DEYNN – STRÓJ NA SIŁOWNIĘ

Treningi to pasja Deynn, dlatego wspominając o jej stylizacjach, nie można zapomnieć o tych, które zakłada na treningi.Dla wygody Marita wybiera legginsy z wysokim stanem podkreślające figurę oraz staniki sportowe bądź koszulki, które związuje na supeł. Do całości dobiera sportowe buty, które znakomicie uzupełniają stylizacje.

Perfekcyjne stylizacje Deynn

Choć Deynn sama mówi, że ubiera się jak większość, jej stylizacje zdecydowanie się wyróżniają. Przede wszystkim dlatego, że Deynn zna atuty swojej sylwetki i znakomicie umie je podkreślić. Łączy wygodę z kobiecością, naturalnością, co dla wielu osób jest nie lada wyzwaniem. Pojawia się coraz częściej w kolorowych gazetach i nieustannie zachwyca promiennością i wyczuciem stylu.

 

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *