Stylizacje dla mężczyzn do pracy

Stylizacje dla mężczyzn do pracy

Stylizacje dla mężczyzn do pracy to artykuł, w którym znajdziesz praktyczne porady na to, co ubrać do pracy w biurze, banku, a także korporacji. Zwróć uwagę na detale i nie zapomnij o tym, że Twój ubiór jest najważniejszą wizytówką. To po nim poznajemy przy pierwszym spotkaniu, kim jesteś. Dzięki detalom pracodawca zwróci uwagę na to, czy jesteś dokładny, precyzyjny i czy masz kreatywną wyobraźnię. Zadbaj o swój wygląd już dziś i bądź prawdziwą Ikoną Mody!

Stylizacje dla mężczyzn do pracy

Dużo łatwiej kobietom wybierać look do pracy. Zazwyczaj interesują się modą, aktualnymi trendami i mają zmysł. Mężczyznom nie można go odmówić, jednak szczęściu trzeba trochę pomóc. W naszymi mini-poradniku zdradzimy najważniejsze wskazówki do tworzenia oryginalnego i odpowiedniego looku do pracy.

Koszula przede wszystkim
Stylizacje dla mężczyzn do pracy

pinterest.com

Musisz o tym pamiętać, jeśli chcesz wyglądać doskonale. To, co jest najważniejsze to, by Twoja koszula była dobrze dopasowana i miała odpowiednią długość rękawów. Jasne koszule w kolorze białym, błękitnym i szarym sprawdzą się najlepiej. Wypada, byś w swojej szafie miał komplet stworzony z co najmniej 3 koszul każdego rodzaju. Opcja z włoskim kołnierzem i klasycznym również jest istotna. Na mniej oficjalne okazje bez krawata wybierz włoski, podczas oficjalnych spotkań wybierz klasyczny i nie zapomnij o śledziku.

Marynarka i spodnie w kant

Mężczyźni bardzo często spodnie w kant interpretują jako spodnie od garnituru, a to duży błąd. Spodnie w kant to cygaretki, smart skinny, a także casual fity. Ich wybór należy do Ciebie. Również powinny delikatnie opinać linię bioder i być dopasowane na wysokości łydki. Nie spiesz się z takim zakupem, przemyśl go. W swojej szafie, poza klasyczną marynarką w kolorze czarnym, powinieneś mieć jedną granatową i szarą. Przynajmniej jedna z nich powinna występować w wersji sportowej. Wtedy będziesz mógł ją połączyć w stylizacji na casual friday. Połącz ją z materiałowymi spodniami i oxfordami. Taki london look sprawi, że zyskasz w oczach zespołu jako osoba kreatywna, o wysublimowanym guście.

Garnitur obowiązkowo!
Stylizacje dla mężczyzn do pracy

pinterest.com

To coś, czego w Twojej szafie nie może zabraknąć. Jeśli zastanawiasz się jak nosić męski garnitur, odpowiadamy – w prostej, eleganckiej odsłonie. Dopasowane spodnie, taliowana koszula i marynarka opinająca ramiona to must have. Modne kolory garniturów to czarny, szary, granatowy, a także burgudnowy i zielony. Nie zapomnij o klasycznych męskich butach, modnym zegarku i drogich perfumach.

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *