Stylizacje ze sztruksem

Stylizacje ze sztruksem – HOT or NOT?

Stylizacje ze sztruksem to gorący trend tego sezonu. Po latach nieobecności sztruks wraca do gry i sprawdza  się najlepiej w eleganckich stylizacjach. Sprawdź, jak je tworzyć i bądź Ikoną Mody każdego dnia.

Stylizacje ze sztruksem w wersji z żakietem
Stylizacje ze sztruksem

pinterest.com

Żakiet jest idealnym rozwiązaniem do stylizacji casualowych, na co dzień. Jakie kolor są modne w tym sezonie. Jeśli chodzi o sztruks, idealnym rozwiązaniem są odcienie brązu, szarości, a także kolor burgudnowy i granatowy. Na pierwszy ogień idzie żakiet połączony z jasną koszulą bez górnych guzików, w zestawieniu ze spodniami w kolorze pochodnym do górnej części outfitu. Całość należy przełamać botkami na kostce lub klasyczną wersją półbutów. Taki zestaw uzupełnij modnym zegarkiem. 2018 rok już za kilkanaście dni. Spraw, by sztruks znalazł w Twojej szafie odpowiednie miejsce.

Sztruksowe spodnie połączone z jeansem?
Stylizacje ze sztruksem

pinterest.com

Czemu nie! To idealna propozycja na co dzień. Połącz sztruksowe spodnie w kolorze burgundowym z szarym t-shirtem, longsleevem lub swetrem. Zamiennie możesz również wykorzystać golf, który zyskuje coraz większą popularność. Całość podkreśl jeansową kurtką – jeżeli chodzi o okres zimowy – oryginalne są również kurtki z ciepłym kożuchem. W przypadku butów sprawdzą się botki, kozaki lub przy okazji słonecznej pogody oxfordki w kolorze czarnym. Pamiętaj o kontrastowych dodatkach. Wybierz czarną torbę i nie zapomnij o oryginalnej biżuterii.

Sztruksowy kombinezon
Stylizacje ze sztruksem

pinterest.com

To numer jeden ostatnich pokazów mody. Do tej pory cienkie kombinezony z dzianiny były idealne na elegancki wieczór, bankiet, a nawet uroczyste przyjęcie. Ich miejsce nie zastąpi sztruks, ponieważ zastosowanie ma nieco inne. To taki sport casual, który możesz wybrać na co dzień. Połącz go z białymi sneakersami, jeansową kurtką i kapeluszem. Nie zapomnij o złotych dodatkach, które są na topie w tym sezonie.

Sztruksowy total look
Stylizacje ze sztruksem

pinterest.com

Dlaczego nie? Może się nie sprawdzić w jednym przypadku. Nie jest idealny na t-shirt, więc proponujemy jasny t-shirt, ewentualnie w kolorze czarnym, szarym lub granatowym. Sztruksowe spodnie w kolorze ciemnym połącz ze swetrem  i grubszą kurtką w wersji oversize. Kontrastem dla całości będą akcesoria w kolorze brązowym. Chustka pod szyję czy brązowy pasek. Skontrastuj swoją stylizację również za pomocą butów.

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *