Stylizacje ze Złotych Globów 2018

Stylizacje ze Złotych Globów 2018

Stylizacje ze Złotych Globów 2018 w tym roku zaskoczyły niemalże wszystkich. Dlaczego? Wszystko za sprawą czarnych sukienek wśród wszystkich nominowanych aktorek. To część protestu kobiet przeciwko molestowaniu na tle seksualnym, które w ostatnim czasie stało się popularnym zjawiskiem, nie tylko w Hollywood. Mimo jednolitości barwnej wśród kreacji można było dostrzec lepsze i gorsze wybory. Jesteście ciekawi? Sprawdźcie artykuł Ikony Mody.

Stylizacje ze Złotych Globów 2018

Złote Globy to tuż przed Oscarami jedna z najważniejszych imprez w środowisku filmowym. W tym roku czerwony dywan zdominowały mroczne, czarne stylizacje wszystkich nominowanych aktorek. To ofensywa na molestowanie seksualne, które stało się poważnym problemem w Hollywood. Zebrane gwiazdy jednym głosem podjęły stanowisko sprzeciwu wobec zaistniałych sytuacji. To forma manifestu, który ma na celu pokazanie silnej pozycji kobiety, która nie może przyzwolić na takie działania. Aktorki w czarnych kreacjach prezentowały się znakomicie. Która kreacja na czerwonym dywanie zyskała największe uznanie wśród krytyków, a która okazała się totalną wpadką? Sprawdźcie w naszym artykule najlepsze stylizacje według Ikony Mody.

Kendall jenner
Stylizacje ze Złotych Globów 2018

gala.pl

Na tę kreację zwróciliśmy uwagę na samym początku. Kendall wygląda w niej rewelacyjnie. Subtelność połączona z majestatycznym wyrazem to prawdziwy majstersztyk. Gustowny, dopasowany gorset i krótki przód sukienki, odkrywający nogi to bardzo seksowny zabieg, który podkreśla siłę kobiety i jej charakter. Długi trem sprawia, że kreacja nabiera iście królewskiego szyku. Minimalizm w dodatkach również rzuca się w oczy. Za tę kreację dla Kendall Jenner wielki plus! W stylu Kardashianek zakochało się wiele kobiet na całym świecie. Jedną z nich z pewnością jest właśnie Kendall.

Minimalizm u Angeliny Jolie
Stylizacje ze Złotych Globów 2018

gala.pl

Teoretycznie kreacja jest naprawdę minimalistyczna, ale jest klasą samą w sobie. Transparentne motywy w górnej części sukienki to coś, na co zwracamy uwagę już na pierwszy rzut oka. Dopasowana suknia lekko rozchodząca się przy samym dole i pióra na rękawach to absolutny hit. Jesteśmy zauroczeni kreację Angeliny i jej powrotem do sił!

Szyk i ekstrawagancja Penelope Cruz
Stylizacje ze Złotych Globów 2018

gala.pl

W tej kreacji dosłownie się zakochaliśmy. Koronkowa suknia do samej ziemi, opięta i dopasowana do sylwetki podkreśla wszystkie atuty aktorki. Mocna dawka seksapilu ukazuje się w kreacji poprzez odkryte ramiona. Kontrastuje i równoważy całość długi krój sukni i lekki tren. Bogactwo świetlistych zdobień zdobyło nasze serce!

Brokatowa stylizacja u Dakoty Johnson
Stylizacje ze Złotych Globów 2018

pinterest.com

Nie da się ukryć, że ta stylizacja zniewala. Jakkolwiek nie występują kontrowersje dotyczące kunsztu aktorskiego Dakoty, tak świetnego gustu nie możemy jej odmówić. Idealnie skrojona suknia z długim trenem, na którego końcach znajdują się brokatowe zdobienia w kolorze srebrnym. My oszaleliśmy na jej punkcie!

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *