Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /home/klient.dhosting.pl/manekn/frix.pl/public_html_new/wp-content/plugins/add-code-to-head/add-code-to-head.php on line 88

Sukienki koktajlowe idealne na imprezę

Sukienka to bardzo dobre rozwiązanie, ponieważ nie trzeba się zastanawiać nad tym, czy góra pasuje do dołu. Wystarczy wziąć sukienkę i dopasować do niej obuwie i torebkę. Dlatego tak wiele kobiet preferuje zakładanie sukienek, zwłaszcza gdy maja ich pod dostatkiem w swojej szafie.

Jak się ubierać przy niskim wzroście?

Niski wzrost sprawia, że jednak chcemy dodać sobie kilka centymetrów. Dlatego idealnym rozwiązaniem będą mogły okazać się sukienki koktajlowe. Dzięki nim cała figura będzie mogła wydawać się znacznie dłuższa niż jest w rzeczywistości. Koniecznie więc należy wziąć to pod uwagę, a być może podczas następnej przymiarki można będzie skusić się na ten krój sukienek.

Jakie buty do sukienki koktajlowej?

Bardzo ciekawym rozwiązaniem będzie połączenie sukienki koktajlowej z obuwiem na wysokim obcasie. Dzięki czemu można będzie nie tylko wyszczuplić sobie nogi, ale jednocześnie wysmuklić całą sylwetkę. To wręcz idealne rozwiązanie dla kobiet, które chcą być wyższe. Śmiało można więc eksperymentować z modą, a uda się stworzyć naprawdę ciekawe stylizacje.

Zdj. główne: pinterest.com
Pozostałe zdjęcia z  ORSAY/Czasnabuty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *