Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /home/klient.dhosting.pl/manekn/frix.pl/public_html_new/wp-content/plugins/add-code-to-head/add-code-to-head.php on line 88

Sukienki na ramiączkach dla odważniejszych pań

Cienkie ramiączka chyba nigdy nie wyjdą z mody. Oczywiście bardzo wiele pań się ich obawia, szczególnie przy bardziej obszernym biuście, ponieważ uznają że ramiączka są zbyt cienkie i nie będą w stanie go utrzymać w miejscu. Prawda jest taka, że tego typu zadanie należy do odpowiednio dobranego biustonosza. Stąd też warto jest skupić się na właściwej bieliźnie, a sukienka będzie jej jedynie uzupełnieniem.

Sukienka na ramiączkach

Prawdą jest, że dobrze dobrana sukienka na ramiączkach z powodzeniem będzie mogła sprawdzić się na wiele okazji. Tak naprawdę bardzo duże znaczenie ma sama figura kobiety, a z tym jak wiadomo bywa przeróżnie. Jednocześnie należy mieć na uwadze, że od czasu do czasu przecież ta figura się zmienia, a co za tym idzie można będzie pozwolić sobie na zupełnie inne sukienki. Czasy się zmieniają, a prawda jest taka, że figura również. Dlatego sukienki na ramiączkach, które jeszcze kilka lat temu wyglądały źle, być może będą mogły zaprezentować się o wiele lepiej obecnie. Prawda jest taka, że duże znaczenie ma nie tylko długość samej sukienki ale jej fason i dekolt. Stąd też należy dać sobie czas na przymierzenie różnych możliwości by można było ocenić, która z nich będzie miała szansę najlepiej się sprawdzić.

Sukienki dla niskich

Niskie panie również mogą pozwolić sobie na sukienki na ramiączkach. Wiadomo, że właściwie z każdą figurą można sobie na nie pozwolić, pod warunkiem, że zwróci się szczególnie dużą uwagę na ich krój. Od niego samego bardzo wiele będzie mogło zależeć, co oznacza, że nawet jeśli początkowo jakaś pani nie widzi różnicy, to po przymierzeniu kilku różnych opcji można będzie to dostrzec. Tym bardziej, że mimo wszystko sukienki na ramiączkach w ostatnim czasie stają się coraz bardziej modne. Warto jest mieć w szafie przynajmniej kilka, by mieć co założyć na różne okazje.

 

Zdj. główne: pinterest.com
Pozostałe zdjęcia z  Answear.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *