Sukienki na ramiączkach- dla pełniejszych kształtów

Dobieranie sukienki do sylwetki bardzo często bywa problematyczne. Jednak dzieje się tak, ponieważ kobiety nie bardzo wiedzą czym można się kierować w tego typu zadaniach. Warto jest wiedzieć, że jeśli sukienka jest odcinana pod biustem, to z pewnością w tego typu sytuacjach będzie mogła okazać się wręcz idealna. Koniecznie należy pamiętać, że krój sukienki może nie tylko ukryć ale i uwydatnić pewne części ciała.

Sukienki na ramiączkach na co zwracać uwagę?

Dobrym rozwiązaniem, jeśli chodzi o sukienki bez ramiączek jest decydowanie się na wzory. To dzięki nim można będzie nie tylko ukryć większe biodra czy brzuszek, ale również sprawić, że cała sylwetka wyda się o wiele bardziej smukła. Czasami wystarczy przymierzyć kilka różnych sukienek, by wiedzieć na co zwracać uwagę. Sukienka na ramiączkach  zawsze może być noszona z żakietem, gdyż on również wpłynie na wygląd tułowia.

Sukienka dla szczupłej dziewczyny

szczupłe kobiety bardzo często obawiają się sukienki bez ramiączek, gdyż podkreśla mały biust. Jednak wystarczy zdecydować się na model, który będzie posiadał w tym miejscu marszczenia czy zdobienia, i biust automatycznie wyda się o wiele większy niż jest w rzeczywistości.

 

 

Zdj. główne: pinterest.com
Pozostałe zdjęcia z  Answear.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *