Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /home/klient.dhosting.pl/manekn/frix.pl/public_html_new/wp-content/plugins/add-code-to-head/add-code-to-head.php on line 88

Sukienki z długim rękawem- na jesień

Długi rękaw w sukience to wręcz idealne rozwiązanie, jeśli chodzi o chłodniejsze dni. Z tego właśnie powodu, nawet jeśli początkowo kobieta chce założyć żakiet czy kurtkę, to jednak po znalezieniu właściwej sukienki może się to okazać zbyteczne.

Sukienki dla wysokich

bardzo wysokie panie dość często unikają sukienek. Jednak to błąd, gdyż mają szanse prezentować się w nich nieziemsko. Podstawą jest dostosowanie kroju sukni, do konkretnej sylwetki. Jednak gdy uda się to jeden raz, można będzie powielać ten schemat wielokrotnie i za każdym razem efekt będzie oszałamiający. Z pewnością dla bardzo wielu osób zaskoczeniem jest, że sukienki z długim rękawem mają szansę sprawdzić się nie tylko na jesień, ale na chłodniejsze lato. Oczywiście warto jest pilnować, by krój sukni podkreślał talię, jak i utrzymał sylwetkę w należytych proporcjach.

Sukienki na lato

Nie zawsze lato jest upalne, dlatego warto jest posiadać w swojej szafie przynajmniej kilka sukienek z długim rękawem. Być może będą znacznie bardziej odpowiednie niż te, które rękawa nie posiadają. Wiadomo, że bardzo często sukienki z długim rękawem są uszyte z grubszego materiału, co jednocześnie oznacza, że znacznie bardziej będą się nadawały na chłodniejsze dni.

 

 

 

Zdj. główne: pinterest.com
Pozostałe zdjęcia z  Answear.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *