Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /home/klient.dhosting.pl/manekn/frix.pl/public_html_new/wp-content/plugins/add-code-to-head/add-code-to-head.php on line 88
supermodelka plus size finał

Supermodelka Plus Size Finał

Supermodelka Plus Size Finał już za tydzień! Kto znalazł się na ostatniej prostej w drodze po zwycięstwo? Kto wygra program i jak wypadły ostatnie sesje zdjęciowe? Sprawdź!

Supermodelka Plus Size Finał

Za nami półfinałowy odcinek Supermodelki Plus Size i wiemy już, kto znalazł się w finałowej trójce. Na panelu jurorskim było bardzo burzliwie, a ostateczny werdykt zaskoczył niemalże wszystkich. Do domu wróciła dziewczyna, która do tej pory była typowana jako ta, która zwycięży.

Wielka szansa
Supermodelka Plus Size Finał

polsat.pl/program/supermodelka-plus-size/

Szansę na udział w programie otrzymało jedynie 15 dziewczyn z tysiąca chętnych, które zgłosiły się do programu. W każdym odcinku programu, jak w konkursie, odpadała jedna dziewczyna. Przed finałowym starciem w domu modelek pozostały: Zuza Zakrzewska, Kasia Bochenkiewicz, Joanna Cesarz i Wiktoria Kula. W 9 odcinku dziewczyny sprawdzały swój talent aktorski. Otrzymały zadanie od Rafała Maślaka, który skierował ich na spotkanie z Mateuszem Bansiukiem w teatrze. Uczestniczki otrzymały różne zadania. Zuza miała zagrać strach, Asia nieśmiałą dziewczynę, Kasia miała zdominować aktora swoim temperamentem, a Wiktoria przeżyć swój pierwszy, niewinny pocałunek. Faworytką zadania od samego początku była Zuza, bo ma w swoim doświadczeniu udział w spektaklach amatorskiego teatru. Jak to bywa w telewizji, stało się na odwrót i zadanie wygrała Joanna.

Sesje zdjęciowe i pogoda
Supermodelka Plus Size Finał

polsat.pl/program/supermodelka-plus-size/

W drugiej części odcinka dziewczyny czekała filmowa przygoda przed obiektywem Marty Wojtal. Kultowe sceny filmowe zostały odtworzone, a dziewczyny były bohaterkami „Dirty Dancing” „Maska Zorro” „Zmierzch” czy „Titanic”. Ostatnim etapem odcinka było zmierzenie się z prezentacją pogody pod okiem Marka Horczyczaka. I w tym zadaniu najgorzej wypadła Asia, która próbowała powtarzać nagranie raz jeszcze, chociaż reguła zadania dawała tylko jednorazową możliwość. Najlepiej wypadła Kasia.

Wybieg
Supermodelka Plus Size Finał

polsat.pl/program/supermodelka-plus-size/

Tutaj zapadł werdykt. Po pokazie sukni Ewy Minge, w którym modelki wypadły rewelacyjnie, przyszedł czas na podjęcie decyzji, kto pożegna się z programem i szansą na zwycięstwo. Nie zabrakło dotychczasowych ekspertów programu, którzy dopingowali dziewczyny. Po dużej ilości stresu, łzach i obawie o eliminację zapadła decyzja. Do finału trafiły: Zuza, Kasia i Joanna. Z programem pożegnała się jedna z faworytek – Wiktoria. Finał programu już za tydzień we środę na antenie telewizji Polsat.

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *