Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /home/klient.dhosting.pl/manekn/frix.pl/public_html_new/wp-content/plugins/add-code-to-head/add-code-to-head.php on line 88
Świąteczna kampania Apartu

Świąteczna kampania Apartu

Świąteczna kampania Apartu z pewnością zaskoczyła wiele osób. Efekt jest następujący – widzimy Anję Rubik, Małgorzatę Sochę, Kasię Smutniak i Kasię Sokołowską – polskie divy, których przedstawiać nie wypada, w romantycznej reklamie. Zanim zdążymy się wygodnie rozsiąść w fotelu, naszym oczom ukazuje się komiczny obraz. Jaki? Sprawdźcie sami!

Świąteczna kampania Apartu
Świąteczna kampania Apartu

pinterest.com

Świąteczna kampania Apartu to przede wszystkim złoto, które w tym sezonie, szczególnie w okresie świątecznym króluje jako numer jeden. Pierścionki z brylantem, kolczyki z małą tarczą i naszyjniki, które symbolizują krople i sopelki. Wszystko w najwyżej jakości wykonania. Zaskoczeniem dla fanów marki Apart może być fakt, iż występujące w reklamie polskie divy – Smutniak, Sokołowska, Rubik i Socha w pewnym momencie zamieniają się w bałwana, choinkę, gwiazdę lub renifera? Ten zabawny element sprawia, że zapamiętujemy przekaz znacznie lepiej i z wielkim uśmiechem wybieramy się do sklepów, planując drobiazgi pod choinkę.

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *