Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /home/klient.dhosting.pl/manekn/frix.pl/public_html_new/wp-content/plugins/add-code-to-head/add-code-to-head.php on line 88

Szerokie spodnie a dodawanie sobie wzrostu

Spodnie szerokie to hit ostatnich lat. Wiadomo, że były modne już kiedyś, jednak ta moda wróciła i raczej ze zdwojoną siłą. Oznacza to, że nawet osoby przy kości z powodzeniem będą mogły sobie na nie pozwolić. Co właściwie dają szerokie spodnie? Przede wszystkim doskonale są w stanie zamaskować wszelkiego rodzaju mankamenty figury jak bardziej obfite uda czy łydki. Ponadto sprawiają, że sylwetka jest o wiele bardziej proporcjonalna, a to efekt na którym zależy naprawdę wielu kobietach. Bardzo często zapominamy o tym, jak wiele korzyści mogą dać właściwie dobrane ubrania, dlatego należy przede wszystkim zwrócić na to swoja uwagę, by móc się o tym przekonywać każdego dnia.

Spodnie dla niskich

Niskie kobiety bardzo często zastanawiają się nad tym, jakiego typu spodnie będą mogły się sprawdzić u nich. Prawdą jest, że nie ma jednego idealnego modelu, który pasuje na wiele kobiet. Jednocześnie przy niskim wzroście można pokusić się o szerokie spodnie, gdyż to właśnie one maskują krąglejsze kształty. Ponadto doskonale komponują się z bardziej obcisłymi bluzkami, a to już sprawia, że nawet jeśli kobiety stawiały na klasykę, to mogą się przekonać właśnie do tego typu możliwości. Czasy się zmieniają, co oznacza, że szerokie spodnie są nadal jednymi z najbardziej popularnych modeli. Warto jest na nie postawić nawet przy bardzo małym wzroście, gdyż doskonale zamaskują pełniejsze kształty, jak i również sprawią, że cała sylwetka na tym zyska. Ponadto należy mieć na uwadze też to, że szerokie spodnie mogą posiadać różne rozszerzenia, natomiast one same mogą zaczynać się w różnych miejscach.
Zdj. główne: pinterest.com
Pozostałe zdjęcia z  Answear.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *