Szerokie spodnie a niski wzrost

Od pewnego czasu szerokie spodnie to prawdziwy hit. Jednocześnie należy mieć na uwadze, że pomimo trudności na samym początku z dobraniem dla siebie odpowiedniego rozmiaru, to w późniejszym czasie naprawdę wiele będzie się mogło okazać łatwiejsze. I tak przykładowo szerokie spodnie do niskiego wzrostu mają okazję idealnie się sprawdzić, pod warunkiem, że jednak są rozszerzone na całej długości nogawki, gdyż w przeciwnym razie mogą optycznie skrócić sylwetkę.

Szerokie spodnie dla kogo?

Właściwie warto jest zauważyć, że szerokie spodnie doskonale sprawdzą się dla pełniejszych kształtów. W ten właśnie sposób można będzie je skutecznie zamaskować, jak i również sprawić, że cała sylwetka na tym niesamowicie wiele skorzysta. Już dziś można będzie zaobserwować jak wiele możliwości dają poszczególne marki i w jaki sposób można będzie się zdecydować na coś fajnego dla siebie. Od pewnego czasu szerokie spodnie to prawdziwy przebój, dlatego bez względu na sylwetkę wiele kobiet jest na niego zdecydowanych. Jednocześnie należy pamiętać o tym, że duże znaczenie ma nie tylko sylwetka ale sam model spodni. Najlepiej jest zobaczyć co jest w ofercie, by móc podjąć odpowiednią decyzję.

Ubrania dla niskich dziewczyn

Niski wzrost nie jest w stanie przeszkodzić właściwie w niczym. Prawda jest, że szerokie spodnie mają szansę idealnie się sprawdzić nawet przy niewielkim wzroście. Kluczem do sukcesu jest jak zwykle znalezienie dla siebie złotego środka. Dlatego warto jest pamiętać że zarówno szerokość nogawek, jak i moment w którym zaczynają się rozszerzać będzie mógł mieć kluczowe znaczenie dla efektu, jaki uda się uzyskać.
Zdj. główne: pinterest.com
Pozostałe zdjęcia z  Answear.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *