Szerokie spodnie dla kobiecych figur

Krój spodni, który w biodrach jest dopasowany, natomiast w dalszej części ulega rozszerzeniu doskonale potrafi wymodelować sylwetkę. Zwłaszcza gdy między górną a dolną jej częścią istnieją spore dysproporcje. To doskonały przykład na to, że ubiór, jest w stanie zamaskować wszelkie niedoskonałości.

Jakie spodnie wybrać?

Producenci wciąż wypuszczają nowe modele szerokich spodni. Dlatego obecnie można je spotkać zarówno w formie jeans, jak i tych materiałowych. Wiele zależy od tego, na jaką okazję maja być założone, ale również z czym będą połączone.

Jeans zawsze w modzie

Szerokie spodnie z jeans to chyba jedna z najpopularniejszych opcji, jakie obecnie znajdują się na rynku. W praktyce oznacza to, że przeglądając zasoby sklepów, z łatwością można będzie je odnaleźć. Z uwagi na fakt, że materiał ten należy do tych sztywniejszych, doskonale podkreślają kształty pupy, natomiast mogą idealne zamaskować niezbyt kształtne nogi.

Spodnie z materiału

Doskonałym rozwiązaniem na lato, są właśnie spodnie z materiału. Dzięki temu są przewiewne, a jednocześnie doskonale dopasują się do właściwie każdej sylwetki. Ponadto można zakupić również te w kolorowe wzory, które będą kluczowym elementem każdego stroju.

 

 

 

Produkty ze zdjęć dostępne są w sklepie Answear.

Zdjęcie główne pochodzi ze strony pinterest.com

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *