Szerokie spodnie od kolan lub bioder

Szerokie biodra to zmora wielu kobiet. Wiadomo, że bardzo często nawet proces odchudzania nie jest w stanie w tej materii pomóc, dlatego bardzo dobrym rozwiązaniem wydaje się przede wszystkim zaakceptowanie samej siebie. Od tego w dużej mierze zależny jest nie tylko humor, ale i poczucie wartości.

Szerokie spodnie z czym łączyć?

Istnieje bardzo trafne przekonanie, że jeśli jedna część stroju jest luźniejsza, to druga powinna być bardziej przylegająca do ciała. Z tego właśnie powodu szerokie spodnie, bardzo dobrze będą wyglądały z bardziej przylegającą do ciała bluzką. Jeśli natomiast bluzka również będzie luźniejsza, można pokusić się o żakiet czy kurtkę, która z kolei będzie już bardziej obcisła. Znalezienie dla siebie odpowiedniego stroju czy tez spodni będzie stanowiło punkt kulminacyjny jeśli chodzi o początki do dalszych zmian. Z tego właśnie powodu dla wielu pań szerokie spodnie to sposób na zamaskowanie szerokich bioder, a jednocześnie możliwość stworzenia szeregu fajnych stylizacji na różne okazje.

Moda dla niskich

Niskie osoby bardzo często przeżywają, że trudniej jest im znaleźć właściwe ubrania. Jednak z drugiej strony jeśli chodzi o szerokie spodnie, to szczególnie przy bardziej pełnych sylwetkach będą one mogły się idealnie sprawdzić. Daje to więc ogrom możliwości, z których właściwie każda kobieta będzie mogła skorzystać w najbliższym czasie. Warto jest wiedzieć, że dla niskich osób, również znajdzie się coś godnego uwagi.
Zdj. główne: pinterest.com
Pozostałe zdjęcia z  Answear.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *