Szerokie spodnie od samych bioder

Dopasowanie spodni na samym początku wydaje się być dość problematyczne, jednak w dość krótkim czasie można zupełnie zmienić swoje podejście do tego typu kwestii. Prawda jest taka, że szerokie spodnie w ostatnim czasie stają się coraz modniejsze, gdyż kochają je panie o bardziej krągłych kształtach.

Szerokie spodnie jak dobierać?

Bardzo duże znaczenie ma tutaj to w jakim momencie zaczynają się takie spodnie rozszerzać. I tak przykładowo, jeśli dana kobieta ma bardzo szerokie biodra, to spodnie powinny rozszerzać się właśnie w tym miejscu. Dzięki temu cała sylwetka będzie mogła mieć zachowane proporcje. Oczywiście w przypadku spodni materiałowych tego typu zabieg sprawi, że optycznie cała sylwetka wyda się o wiele bardziej szczuplejsza niż jest w rzeczywistości. Dlatego tak duże znaczenie ma dopasowanie spodni do sylwetki, gdyż można dzięki nim uzyskać naprawdę fajny efekt.

Spodnie dla wysokiej kobiety

Wysokie kobiety bardzo często uznają, że cokolwiek nie założą to i tak będą świetnie wyglądały. Prawda jest taka, że nie każda wysoka kobieta ma doskonałą sylwetkę i to również należy wziąć pod uwagę w trakcie poszukiwania dla siebie odpowiedniego ubioru. Z całą pewnością szerokie spodnie dla wysokich kobiet to dobra opcja, pod warunkiem, że będą posiadały długie nogawki. W ten właśnie sposób uda się dodać troszkę kobiecych kształtów jak i również spowodować, że cała sylwetka będzie się znacznie lepiej prezentowała. To bardzo dobre rozwiązanie dla naprawdę szczupłych pań, które chciałyby zaznaczyć linię bioder.
Zdj. główne: pinterest.com
Pozostałe zdjęcia z  Answear.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *