Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /home/klient.dhosting.pl/manekn/frix.pl/public_html_new/wp-content/plugins/add-code-to-head/add-code-to-head.php on line 88

Szerokie spodnie- zamaskują i podkreślą

Posiadanie bardzo szczupłej sylwetki bardzo wiele możliwości ubioru. Jednocześnie należy mieć na uwadze, że przede wszystkim należy zadbać o to by proporcje ciała nie zostały w żaden sposób zagłuszone. Dlatego w zależności od sylwetki, warto jest umiejętnie dostosować resztę ubrań. Od czasu do czasu nawet wielkie gwiazdy pozwalają sobie na takiego typu ubrania. Jest to dowód na to, że mogą one zdziałać naprawdę wiele, pomimo początkowych obaw. Śmiało można przy najbliższej okazji dokonać przymiarki, by wiedzieć, jakie spodnie dobrze leżą na konkretnej figurze.

Moda dla szczupłych dziewczyn

Interesującą opcją będą szerokie spodnie, ponieważ to dzięki nim można będzie optycznie nakreślić bardziej kobiecą sylwetkę. Koniecznie należy pamiętać o tym, jak duże znaczenie może mieć nie tylko sam ich krój, ale również wzór. Nie zawsze muszą to być przecież spodnie jeansowe. Śmiało można więc kombinować w różnych opcjach, by móc znaleźć takie spodnie szerokie w których poczujemy się naprawdę dobrze. Poszukiwanie spodni to bardzo duże wyzwanie, dlatego warto jest przymierzać różne modele. Dzięki temu uda się znaleźć taki, który będzie dobrze leżał. Szerokie spodnie mają to do siebie, że doskonale maskują wszelkiego rodzaju nieprawidłowości figury. Dlatego tak chętnie są zakładane przez panie, które mają z nią problemy.

Szerokie spodnie wąska bluzka

Takie połączenie wydaje się mieć rację bytu, jeżeli jakaś kobieta ma bardzo szerokie ramiona a mimo to, brakuje jej bioder. W ten sposób można będzie zamaskować brak bioder, a jednocześnie spowodować, że cała sylwetka będzie mogła wydawać się o wiele bardziej proporcjonalna. Nie zawsze szerokie spodnie i wąska bluzka to dobra opcja. Wiadomo, że duże znaczenie ma ogólnie figura, dlatego warto jest ustalić jaki typ się ma, by wiedzieć jakiego rodzaju spodnie będą idealnie leżały.

 

 

Zdj. główne: pinterest.com
Pozostałe zdjęcia z  Answear.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *