Wzorzyste spodnie dla każdego

Ostatniego lata nastąpił prawdziwy bum, gdyż na ulicach zaczęły pojawiać się panie w kolorowych kwiecistych spodniach. Do tej pory to panowie dominowali w swoich hawajkach, a tutaj taka niespodzianka. Trent się utrzymał, ponieważ rzeczywiście coraz więcej ciekawych wzorów pojawia się na ulicach naszych miast.

Na każdą porę roku

W okresie letnim dostępne są spodnie wzorzyste z bawełny bądź też innych delikatnych materiałów. Natomiast producenci oferują modele na chłodniejsze dni, te z kolei są podszyte polarem. Z uwagi na wiele wzorów, właściwie na każdą figurę można będzie znaleźć coś idealnego.

Jaki wzór kupić?

Przede wszystkim należy zdecydować się na takie kolory, w jakich dana osoba czuje się dobrze. Jest to podstawa, ponieważ tylko wtedy można będzie czuć się na tyle komfortowo, że dopełnienie stroju nie będzie stanowiło żadnego problemu. Ponadto panie o bardziej obfitych kształtach powinny zdecydować się na delikatne wzory, które będą ułożone po długości. W ten sposób można będzie wysmuklić figurę, a jednocześnie sprawić, że cały strój nabierze lekkości. Z kolei szczupłe panie, jeśli postawią na wyraziste i duże wzory będą mogły dodać swojej figurze bardziej kobiecych kształtów.

Jaka góra do spodni wzorzystych?

Zasada mówi, że jeśli jakaś część ubioru ma wyraźny wzór, to reszta powinna być stonowana. Dlatego, jeśli spodnie mają wzór, to warto jest, by na bluzce już go nie było. Warto jest dobrać ją kolorystycznie do koloru spodni bądź też do jednego z kolorów, które na nich występują.

 

 

 

 

Prezentowane spodnie można kupić w sklepie Answear

Zdjęcie główne pochodzi ze strony pinterest.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *