Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /home/klient.dhosting.pl/manekn/frix.pl/public_html_new/wp-content/plugins/add-code-to-head/add-code-to-head.php on line 88
Znani promują H&M

Znani promują H&M

Znani promują H&M w sieci. Najnowsza kolekcja marki na sezon jesienny przypadła go gusty bloggerom, modelkom i influencerom. Sprawdź zdjęcia w artykule hot news.

Znani promują H&M
Znani promują H&M

facebook.com/hmpolskahm

W najnowszej kolekcji H&M znajdziemy modne i wygodne modele kurtek, płaszczy, futer i narzutek. Blogosfera oszalała na punkcie produktów szwedzkiej marki i chętnie wrzuca w sieć stylizacje ubogacone w dużą ilość dodatków. Zobacz Zuzannę Kołodziejczyk Polską Top Modelkę, Kasię, który prowadzi bloga Jestem Kasia, Modnego Tatę, Horkruksa, rebellok.pl i kriskej. Jak zostać blogerką modową, odnieść sukces i móc promować H&M? Zacznij od dobrych stylizacji, połączonych z oryginalnymi zdjęciami. Informację o nowej kampanii umieścił H&M na swoim fanpage. Według nas sesja wizerunkowa z udziałem najlepszych, rozpoznawalnych, dajce marce coraz większy zasięg i renomę na polskim rynku. Wielkie gratulacje!

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *