Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /home/klient.dhosting.pl/manekn/frix.pl/public_html_new/wp-content/plugins/add-code-to-head/add-code-to-head.php on line 88
Życzenia od Redakcji

Życzenia od Redakcji

Czytelnicy, w tym wyjątkowym okresie przekazujemy najserdeczniejsze bożonarodzeniowe życzenia od Redakcji portalu o modzie IKONA MODY.

Życzenia od Redakcji

Drodzy Czytelnicy,

cała Redakcja portalu IKONA MODY składa Wam najgorętsze, najszczersze życzenia – rodzinnych, serdecznych, ciepłych Świąt pełnych uśmiechu i radości w sercu. Życzymy Wam, by wszelkie troski i problemy zniknęły za horyzontem, a nieporozumienia odeszły w zapomnienie.

Życzymy Wam także, by bożonarodzeniowa aura pozytywnie nastroiła Was do wkroczenia w Nowy Rok, który będzie jeszcze lepszy od mijającego 2017.

Wykorzystajcie ten czas na odpoczynek, błogie lenistwo, rodzinne seanse przed telewizorem, inspirujące rozmowy. Nie przejmujcie się kaloriami, które i tak spalicie podczas sylwestrowego szaleństwa.

Zaglądajcie jednak od czasu do czasu na nasz portal, gdyż przygotowaliśmy dla Was sporo newsów o modzie, urodzie i świecie gwiazd, które z pewnością Was zainspirują.

Wesołych Świąt,

Redakcja IKONY MODY

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *