Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /home/klient.dhosting.pl/manekn/frix.pl/public_html_new/wp-content/plugins/add-code-to-head/add-code-to-head.php on line 88
Życzenia z Okazji Dnia Kobiet i Dnia Mężczyzn

Życzenia z Okazji Dnia Kobiet i Dnia Mężczyzn

Życzenia z Okazji Dnia Kobiet i Dnia Mężczyzn. Portal o modzie i urodzie – Ikona Mody dla naszych czytelników. Czego Wam życzymy? Sprawdźcie koniecznie w rozwinięciu!

Życzenia z Okazji Dnia Kobiet i Dnia Mężczyzn

Życzenia z Okazji Dnia Kobiet i Dnia Mężczyzn

pinterest.com

Wczoraj celebrowaliśmy święto pięknych Pań, jutro obchodzimy Dzień Mężczyzny. Piątek, jest w takim razie idealnym momentem, by złożyć Wam serdeczne życzenia. Kochane Panie! By wszystkie Wasze stylizacje lśniły, niczym na czerwonym dywanie, zdrowie dopisywało, a uśmiech nie znikał z Waszej twarzy. Życzymy, by Waszych rękach znalazły się najmodniejsze zegarki damskie. 2018 rok jest Waszym czasem! Korzystajcie z niego jak najlepiej i pamiętajcie, że to dzięki Wam dzieje się wiele dobrego. Swoją delikatnością, subtelnością i siłą walki imponujecie nam każdego dnia! Drodzy Panowie! Wam życzymy siły, chęci do tworzenia unikatowych stylizacji, wiele radości, spełnienia marzeń tych najskrytszych i dużo spokoju! W Waszych rękach natomiast powinny się znaleźć zegarki z wyższej półki. Zasługujecie na to, by zostać nimi obdarowani! To Wasz dzień! Czym jednak byłby bez kobiet? Spędźcie go razem! Wszystkiego najlepszego!

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *