Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /home/klient.dhosting.pl/manekn/frix.pl/public_html_new/wp-content/plugins/add-code-to-head/add-code-to-head.php on line 88
Crown - kolekcja Roberta Kupisza

Crown – kolekcja Roberta Kupisza

Crown – kolekcja Roberta Kupisza to wydarzenie na polskim rynku modowym. Tajemniczy pokaz, oryginalne ubrania i magiczne drzwi, zza których pojawiają się prawdziwe perły modowe zasługujące na miano Ikony Mody. Chcesz wiedzieć więcej? Sprawdź nasz artykuł hot news!

Crown – kolekcja Roberta Kupisza
Crown - kolekcja Roberta Kupisza

robertkupisz.com

Mrok, który współgra z urokliwym światłem i wielkie drzwi, przez które przechodzą modele i modelki w unikatowych kreacjach spod rąk mistrza tkaniny – Roberta Kupisza. Dominuje kolor czarny w stylizacjach zarówno damskich, jak i męskich. U Panów znajdziemy spodnie dresowe w wersji loose, połączone z oversizowymi płaszczami. U Pań kuse sukienki i krótkie kombinezony. Nie zabrakło oryginalnych ogrodniczek i skórzanych kurtek, które powoli stają się znakiem rozpoznawczym dla projektanta. W wersji oversize znajdziemy również bluzy, swetry i koszule. Poza wyżej wymienionymi możemy znaleźć również motyw moro, który pojawia się w spodniach, bluzach, a nawet kurtkach. Sprawdźcie video z pokazu. To najgorętszy pokaz zimowej mody w 2018!

 

 

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *