Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /home/klient.dhosting.pl/manekn/frix.pl/public_html_new/wp-content/plugins/add-code-to-head/add-code-to-head.php on line 88
Dua Lipa

Dua Lipa

Dua Lipa to brytyjska piosenkarka, która swoją muzyką w bardzo krótkim czasie dotarła do milionów na całym świecie. Stała się twarzą wielu kampanii modowych, a jej stylizacje budzą podziw i są często odtwarzane. Jak ubiera się Dua Lipa, jaką tworzy muzykę i czy jest oryginalna? Sprawdź w naszym artykule.

Dua Lipa

Twórczość muzyczna
Dua Lipa

pinterest.com

Dua Lipa jest brytyjską piosenkarką, autorką tekstów i modelką. Ma korzenie kosowsko-albańskie, które w jej urodzie łatwo dostrzec. Ma zaledwie 22 lata i już osiągnęła niebywały sukces. Jej imię w języku albańskim oznacza nic innego, jak miłość. To ona jest odpowiedzialna za osadzenie się na stałe w Wielkiej Brytanii. Namówiła rodziców, by wybrali miasto Londyn ze względu na prężnie rozwijający się rynek muzyczny. Inspiruje się swoim ojcem, który jest wokalistą zespołu rockowego ODA. To on był dla niej wzorem do naśladowaniem i źródłem informacji o muzyce. W sierpniu 2015 r. wydała swój debiutancki singiel New Love. Już wtedy odniosła wielki sukces w Australii, Austrii, Polsce i w jej ojczystym kraju. Od tamtego czasu skrupulatnie pracowała nad debiutancką płytą i tak po dwóch latach od premiery singla ukazał się album, który promuje singiel New Rules. Nie powiemy, jest bardzo gorąco, plastycznie, nowocześnie, a looki, które są w nim obecne, inspirują.

Kariera modelki

Patrizia Pepe – któż z nas nie kojarzy tego nazwiska projektantki. Ostatnio to właśnie Dua Lipa wzięła udział w kampanii promującej najnowszą kolekcję i wypadła przy tym doskonale. Wdzięk, tajemnica i motyw streetu to coś, w czym piosenka odnajduje się idealnie. Sama na co dzień tworzy ciemne outfity.

Styl piosenkarki
Dua Lipa

pinterest.com

Jej stylizacje są różne i za każdym razem zaskakują. To, czego nie można jej odmówić to przeogromnego wyczucia obowiązujących trendów. Tę, którą my wybraliśmy, można opisać kilkoma słowami. Nowoczesna, świeża, rockowa i wdzięczna. Body w turkusowym kolorze z elementami cekinów i metalicznych aplikacji, jasna narzutka o awangardowym wykończeniu i sportowe sneakersy. W jej stylizacjach nie brakuje również koloru. Na co dzień wybiera boyfriendy z t-shirtem i szpilkami, na koncert olśniewające kreacje – sukienki, body, kombinezony dwuczęściowe, a na gale zmysłowe suknie. Wie, czego chce i idzie jak burza. Dua Lipa to Ikona Modnej Muzyki.

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *