Stylizacje dla mężczyzn do biura

Stylizacje dla mężczyzn do biura

Stylizacje dla mężczyzn do biura z marynarką, garniturem, ale i wersji smart casual. Sprawdź, co jest na topie, wybieraj oryginalnie, modnie i praktycznie. Sprawdź, co jest must have sezonu jesień – zima 2017.

Stylizacje dla mężczyzn do biura

Każdy mężczyzna pracujący w biurze powinien pamiętać o nienagannym wyglądzie. Nie mam tu na myśli porannej toalety, odpowiedniego ułożenia fryzury czy wyboru perfum, choć mam nadzieję, że to oczywiste i że tym pamiętasz. W tym małym poradniku znajdziesz konkretne przykłady stylizacji, które ucieszą oko, wpłyną na poważne postrzeganie Twojej osoby i dadzą Ci odpowiedni, pozytywny nastrój. Poniżej znajdziesz praktyczne zastosowanie outfitów w wersji z marynarką, garniturem i w wersji smart casual.

Na pierwszy ogień marynarka
Stylizacje dla mężczyzn do biura

pinterest.com

Stylizacje z marynarką powinny być świeże, nieco nowatorskie i bardzo subtelnie wyważone. Co mam na myśli? Trzy kolory, ubrania dopasowane do sylwetki i elokwentne dodatki. Różnicuj swoje kolory jak w wersji london look. Wybierz jasne spodnie i uzupełnij je białą lub błękitną koszulą. To już pewnego rodzaju kanon, który sprawdza się doskonale. Połącz swój outfit z granatową, błękitną lub szarą marynarką. W stylizacjach mieszanych unikaj czarnego koloru. Chyba, że stawiasz na monochromatyczną wersję – czarne spodnie, biała koszula i oxfordki. Pstrokaty krawat to faux-pas, stawiaj na śledziki w kolorze burgundu, błękitu lub odcieniach szarości. Buty powinny kontrastować ze stylizacją, ale nawiązywać do dodatków. W tym wypadku do paska. Nie zapomnij o zegarku i okularach przeciwsłonecznych, kiedy sprzyja aura.

Garnitur – symbol prawdziwego mężczyzny
Stylizacje dla mężczyzn do biura

pinterest.com

Garnitur to symbol prawdziwego mężczyzny. Dodaje sporą ilość testosteronu, o ile jest dobrze skrojony. Pamiętaj o tym, że garnitur do pracy musi być dobrze dopasowany. Proponujemy trzy wersje kolorystyczne: czarną, szarą i granatową. Pozostałe mogą wydać się po prostu przekombinowane, jak nie śmieszne. Czarny garnitur połącz z białą koszulą. Dodaj szary śledzik i już stylizacja jest prawie gotowa. Zegarek na bransolecie doda odpowiedniego animuszu, a pasek podkreśli linię bioder. Szary łącz z błękitnym, granatowy z białym i szarym, a klasycznie czarny z każdym rodzajem koszul. Dwa, trzy kolory to absolutny max. Dobrze ułożone włosy i odpowiednie perfumy zdziałają cuda. Pamiętaj jednak, że wyjście do pracy to nie umówiona randka. Nie przesadź.

Smart casual coraz częściej
Stylizacje dla mężczyzn do biura

pinterest.com

W dużej ilości korporacji coraz częściej zaleca się pracownikom swobodny ubiór. Jeśli otrzymujesz taką informację od swojego pracodawcy, pamiętaj o tym, że masz spory kredyt zaufania. Nie wybieraj więc bluzy i trampków. Koszula to must have w stylizacji do biura. Połącz ją z chinosami i półbutami, ewentualnie ze spodniami materiałowymi w wersji smart i trampkami. Unikaj marynarek, bo to już pewien rodzaj ograniczenia w stylizacji smart casual. Pamiętaj o odpowiednim uśmiechu i pozytywnym nastawieniu. Praca, którą wykonujesz ma sens tylko wtedy, kiedy lubisz to, co robisz.

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *