Stylizacje dla mężczyzn do biura

Stylizacje dla mężczyzn do biura

Stylizacje dla mężczyzn do biura z marynarką, garniturem, ale i wersji smart casual. Sprawdź, co jest na topie, wybieraj oryginalnie, modnie i praktycznie. Sprawdź, co jest must have sezonu jesień – zima 2017.

Stylizacje dla mężczyzn do biura

Każdy mężczyzna pracujący w biurze powinien pamiętać o nienagannym wyglądzie. Nie mam tu na myśli porannej toalety, odpowiedniego ułożenia fryzury czy wyboru perfum, choć mam nadzieję, że to oczywiste i że tym pamiętasz. W tym małym poradniku znajdziesz konkretne przykłady stylizacji, które ucieszą oko, wpłyną na poważne postrzeganie Twojej osoby i dadzą Ci odpowiedni, pozytywny nastrój. Poniżej znajdziesz praktyczne zastosowanie outfitów w wersji z marynarką, garniturem i w wersji smart casual.

Na pierwszy ogień marynarka
Stylizacje dla mężczyzn do biura

pinterest.com

Stylizacje z marynarką powinny być świeże, nieco nowatorskie i bardzo subtelnie wyważone. Co mam na myśli? Trzy kolory, ubrania dopasowane do sylwetki i elokwentne dodatki. Różnicuj swoje kolory jak w wersji london look. Wybierz jasne spodnie i uzupełnij je białą lub błękitną koszulą. To już pewnego rodzaju kanon, który sprawdza się doskonale. Połącz swój outfit z granatową, błękitną lub szarą marynarką. W stylizacjach mieszanych unikaj czarnego koloru. Chyba, że stawiasz na monochromatyczną wersję – czarne spodnie, biała koszula i oxfordki. Pstrokaty krawat to faux-pas, stawiaj na śledziki w kolorze burgundu, błękitu lub odcieniach szarości. Buty powinny kontrastować ze stylizacją, ale nawiązywać do dodatków. W tym wypadku do paska. Nie zapomnij o zegarku i okularach przeciwsłonecznych, kiedy sprzyja aura.

Garnitur – symbol prawdziwego mężczyzny
Stylizacje dla mężczyzn do biura

pinterest.com

Garnitur to symbol prawdziwego mężczyzny. Dodaje sporą ilość testosteronu, o ile jest dobrze skrojony. Pamiętaj o tym, że garnitur do pracy musi być dobrze dopasowany. Proponujemy trzy wersje kolorystyczne: czarną, szarą i granatową. Pozostałe mogą wydać się po prostu przekombinowane, jak nie śmieszne. Czarny garnitur połącz z białą koszulą. Dodaj szary śledzik i już stylizacja jest prawie gotowa. Zegarek na bransolecie doda odpowiedniego animuszu, a pasek podkreśli linię bioder. Szary łącz z błękitnym, granatowy z białym i szarym, a klasycznie czarny z każdym rodzajem koszul. Dwa, trzy kolory to absolutny max. Dobrze ułożone włosy i odpowiednie perfumy zdziałają cuda. Pamiętaj jednak, że wyjście do pracy to nie umówiona randka. Nie przesadź.

Smart casual coraz częściej
Stylizacje dla mężczyzn do biura

pinterest.com

W dużej ilości korporacji coraz częściej zaleca się pracownikom swobodny ubiór. Jeśli otrzymujesz taką informację od swojego pracodawcy, pamiętaj o tym, że masz spory kredyt zaufania. Nie wybieraj więc bluzy i trampków. Koszula to must have w stylizacji do biura. Połącz ją z chinosami i półbutami, ewentualnie ze spodniami materiałowymi w wersji smart i trampkami. Unikaj marynarek, bo to już pewien rodzaj ograniczenia w stylizacji smart casual. Pamiętaj o odpowiednim uśmiechu i pozytywnym nastawieniu. Praca, którą wykonujesz ma sens tylko wtedy, kiedy lubisz to, co robisz.

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *