edyta zając-rzeźniczak

Edyta Zając-Rzeźniczak

Edyta Zając-Rzeźniczak to 29-letnia modelka i gwiazda medialna. Od ponad roku jest żoną piłkarza Jakuba Rzeźniczaka. Choć mogłoby się wydawać, że sławę zawdzięcza właśnie swojemu związkowi, nic bardziej mylnego. Edyta jest niezwykle rozchwytywaną polską modelką, którą uwielbia m.in. duet Paprocki&Brzozowski czy Robert Kupisz. Jak pokazał program Agent, Edyta Zając-Rzeźniczak jest nie tylko piękna na zewnątrz, jest także odważna, pomocna, ambitna. Mimo sławy, urody, kariery, która nieustająco nabiera tempa, Edyta jest jak dziewczyna z sąsiedztwa. Zawsze uśmiechnięta i życzliwa. Potrafi inspirować setki tysięcy kobiet, które obserwują ją na Instagramie.

Edyta Zając-Rzeźniczak

Kariera
edyta zając-rzeźniczak

Pinterest

Edyta karierę modelki rozpoczęła w roku 2001. Jako prawdziwy diament agencji modelek New Age, pozowała do polskich magazynów. W tym czasie reklamowała również kolekcję Dawida Wolińskiego. Gdy ukończyła osiemnaście lat, trafiła do agencji Next Management. Od tej pory rozpoczęła się jej międzynarodowa kariera. Pojawiła się na tygodniach mody w Mediolanie, Londynie czy Nowym Jorku. Pojawiała się na wybiegach prezentując kolekcje Mary Katrantzou czy Roberto Cavalli. Jej wizerunek zdobił okładki m.in. Harper’s Bazaar w bułgarskiej wersji. Ma na swoim koncie sesję zdjęciową dla Moschino. Jako przełomowy moment w jej karierze modelki można uznać występ w reklamie perfum Kenzo Flower. Zaczyna wtedy odnosić coraz większe sukcesy – zarówno w Polsce, jak i za granicą. W swoich pokazach chcą ją Łukasz Jemioł, Bohoboco, Paprocki&Brzozowski, Robert Kupisz, Dawid Woliński.

W 2014 roku wystartowała w konkursie Miss Polonia. Zakwalifikowała się do finału, jednak został on ostatecznie odwołany. Dwa lata później bierze ślub z Jakubem Rzeźniczakiem, ówczesnym piłkarzem Legii Warszawa, a w 2017 roku występuje w programie Agent, udowadniając, że stereotyp WAGs jej nie dotyczy.

edyta zając-rzeźniczak

Pinterest

Styl Edyty Zając-Rzeźniczak
Edyta Zając-Rzeźniczak

Pinterest

Edyta wyróżnia się niebanalnym stylem i zawsze wygląda świetnie. Nieważne, czy akurat pojawia się na czerwonym dywanie, czy wybiera się na spacer z ukochanym psem. Jej stylizacje zawsze są przemyślane i dopracowane w każdym calu. Edyta Zając-Rzeźniczak nosi ciuchy polskich projektantów, które łączy z tymi z sieciówek. Niedawno na gali Elle Style Awards pojawiła się w sukience z głębokim dekoltem projektu Violi Piekut. Olśniła wszystkich! Welurowa ciemnoniebieska sukienka w połączeniu z delikatnym makijażem oczu, podkreślonymi ustami i gładko zaczesanymi włosami wyglądała zjawiskowo. Ale Edyta może pochwalić się nienaganną figurą i trzeba się bardzo postarać, by zwyczajnie coś na niej wyglądało źle. Nawet wtedy, gdy Edyta Zając-Rzeźniczak przychodzi kibicować mężowi, prezentuje się cudownie. Idealnie dopasowane jeansy, zwykły t-shirt, bomberka – banalnie? Nie, ale bardzo prosto i stylowo. Edyta pokazuje, że niewiele trzeba, by prezentować i czuć się dobrze. Do tego kobiece szpilki i stylizacja gotowa.

 

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *