Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /home/klient.dhosting.pl/manekn/frix.pl/public_html_new/wp-content/plugins/add-code-to-head/add-code-to-head.php on line 88
Gala MTV EMA 2017

Gala MTV EMA 2017

Za nami gala MTV EMA 2017. Kto otrzymał statuetkę? Kogo nie zabrakło na czerwonym dywanie i które stylizacje okazały się najlepsze? Sprawdź nasz artykuł hot news.

Gala MTV EMA 2017
Gala MTV EMA 2017

elle.pl

Najbardziej zaskoczyła prowadząca galę – Rita Ora, która postawiła na wersję ze szlafrokiem i turbanem. Kontrowersje wzbudziła wśród wszystkich zebranych, choć i pozytywnych opinii było sporo. Nie zabrakło takich gwiazd jak: Lana Del Rey, Demi Lovato, Pixie Lott, Jared Leto, Hailey Baldwin i Shawn Mendes. Stylizacja Lany była mocno kwiecista, przez co wpisuje się w aktualne trendy. Demi Lovato oczarowała dwuczęściowym garniturem w białej kolorystyce z pasami. Kontrowersyjny zabieg, w którym zrezygnowała z topu czy bluzki okazał się bardzo na plus. Przykuła uwagę wielu i zyskała na ściance. Na uwagę zasługuje również Shawn Mendes, który wybrał oryginalny, ciemny garnitur z czerwonymi plamkami i kontrastową czerwoną koszula z aplikacją w grochy. Statuetkę zgarnął Jared Leto z zespołem 30 second to Mars, EMINEM, Dua Lipa czy Dawid Kwiatkowski. Dla nas hot news!

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *