Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /home/klient.dhosting.pl/manekn/frix.pl/public_html_new/wp-content/plugins/add-code-to-head/add-code-to-head.php on line 88

Ekstrakt z czerwonego wina – ciekawy suplement

Na rynku jest dostępny  ogromny wybór suplementów diety. Na jeden z nich warto szczególnie zwrócić uwagę, ponieważ posiada szereg interesujących właściwości, które są korzystne zarówno dla osób, które uprawiają sport, jak też dla innych. Jest przeznaczony dla tych wszystkich, którzy pragną uzupełnić dietę we flawonoidy oraz antyoksydanty. Typowy  ekstrakt z wina zawiera leukoantocyjanidy i resveratrol–naturalne przeciwutleniacze o wyjątkowo korzystnym działaniu, ponieważ zwalczają wolne rodniki, które powodują przedwczesne starzenie się i doprowadzają do wielu chorób, przede wszystkim układu krwionośnego i powstawaniu nowotworów. Resweratrol  dzięki swoim właściwościom powoduje zmniejszenie ryzyka chorób, o których mowa powyżej oraz wpływa pozytywnie na ogólny stan zdrowia.

Resweratrol występuje m.in. w czerwonym winie. Poza wyżej wymienionymi właściwościami wpływa także pozytywnie na regulowanie poziomu cukru, na redukcję wagi ciała oraz zwiększa odporność organizmu. Dlatego właśnie osoby, które regularnie piją czerwone wino znacznie rzadziej chorują. Resweratrol  zawarty w winie ma właściwości antybakteryjnie i przeciwwirusowe.

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *