Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /home/klient.dhosting.pl/manekn/frix.pl/public_html_new/wp-content/plugins/add-code-to-head/add-code-to-head.php on line 88
House x bloggers

House x bloggers

House x bloggers to inicjatywa polskiej marki. Konkurs ma na celu stworzenie stylizacji, a nagrodą jest 300 zł na zakupy w sklepie. Sprawdź szczegóły i zabłyśnij swoim outfitem.

House x bloggers
House x bloggers

facebook.com/house.clothing

Jak zgarnąć 300 zł na zakupy tworząc ulubioną stylizację? Nic prostszego. House ogłosił konkurs, w którym do zgarnięcia jest 300 zł na zakupy. Jedyne, co musisz zrobić to wejść na fp. House i kliknąć link do stylizacji. Po wybraniu ulubionej musisz napisać, dlaczego wybrałeś taką i gdzie byś ją założył lub założyła. Zgłoszenia przesyłasz pod adres house.konkurs@gmail.com Do wygrania karty podarunkowe i wiele, wiele więcej… Dla nas to kolejny dowód na to, że polska marka myśli o blogosferze i trendsetterach. Reserved również zaskakuje swoimi pomysłami. Marka LPP pnie się do góry i bezwzględnie osiąga kolejne sukcesy. Brawo! Dla nas zdecydowanie HOT.

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *