Frix - JARED LETO

IKONA MODY – JARED LETO

Ikona Mody – Jared Leto to postać, której mam nadzieję, nie trzeba przybliżać szerszemu gronu. Jest muzykiem, wokalistą, liderem zespołu 30 Seconds To Mars, aktorem reżyserem, ale i człowiekiem o wielkim guście. Sprawdźcie nasz artykuł i dowiedzcie się więcej.

IKONA MODY – JARED LETO
IKONA MODY - JARED LETO

pinterest.com

Jest amerykańską Ikoną. Tworzy muzykę, rejestruje klipy i jest twórcą dokumentów o zespole 30 Seconds To Mars. Nie zwalnia. Każdego dnia pokazuje, jak wiele potrafi i jak wszechstronnym jest człowiekiem. Jest aktorem i coraz częściej pojawia się na ekranie. Została już zapowiedziana jego rola w filmie o Hugh Hefnerze, gdzie wcieli się w postać dyrektora Playboya. Za film „Witaj w Klubie” otrzymał Oskara. Każdy koncert Jareda jest oprawiony graficznie, mocno przemyślany, bogaty w kolor i wygląda na to, że taką symbolikę Marsi chcą zostawić na bardzo długo. Podobnie jest ze stylizacjami Jareda. Są mocno oryginalne i widać, że kreuje w sposób przemyślany swój wizerunek. Pokażemy w kolejnych punktach jak Ikona Mody – Jared Leto tworzy swoje stylizacje i skąd czerpie inspiracje.

Funky sport
IKONA MODY - JARED LETO

pinterest.com

To chyba jeden rodzaj stylizacji, które Jared ukochał najbardziej. Często można spotkać Jareda w luźnych stylizacjach, które są mieszanką dobrego smaku i gustu z motywem bostońskiej ulicy, stylu funky i elementów sportowych. W tej stylizacji dominuje kolor. Luźna koszula, bez górnego zapięcia z ciekawym printem i kontrastujące z nią spodnie dresowe z motywem kwiatowym. Na pierwszy rzut oka, coś, co się ze sobą nie łączy, z drugiej strony tak dobrze wygląda.

Casual basic
IKONA MODY - JARED LETO

pinterest.com

W swoich stylizacjach basic, Jared Leto stawia na monochromatyczne barwy. W tym wypadku mamy przykład czarnych spodni materiałowych z lekko podwyższonym stanem, połączone z białym tank topem dają klasykę w najprostszym wydaniu. Całość jest uzupełniona białą, oversizową koszulą i lekkim łańcuchem. Zalecane buty w takim przypadku to czarne vansy lub oxfordki.

no rules
IKONA MODY - JARED LETO

pinterest.com

Jared Leto, który jest Ikoną Mody, człowiekiem, który poprzez swoją ciężką pracę osiągnął wszystko wyznaje kilka zasad, ale jedna z nich mówi, że zasady nie istnieją. Ilekroć widzę jego stylizacje, tylekroć myślę, że nic do siebie nie powinno pasować, a okazuje się, że gra i to jak na największej scenie. Bardzo często inspiruje swoimi kapeluszami, wzorzystymi swetrami i pstrokatymi koszulami. Zazwyczaj schowany ze ciemnymi okularami. Ulubione buty Jared to sztyblety, trampki i wiązane sandały.

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *