maja sablewska

Ikona Mody – Maja Sablewska

Maja Sablewska to niewątpliwie autorytet dla wielu. I nie mam tu na myśli tylko pań. Stała się inspiracją do działania dla wielu Polaków. Pokazała jak z brzydkiego kaczątka zamienić się w piękną, pewną siebie i zdeterminowaną kobietę o niebywałym uroku. Dla nas stała się Ikoną Mody i tak już pozostanie. Zapraszamy do artykułu.

Maja Sablewska – autorytet
Maja Sablewska

pinterest.com

Kobieta wielkiego formatu, która odniosła sukces, pokonując ciężką drogę, pełną wyrzeczeń i poświeceń. Odbyła podróż w głąb siebie, zadając sobie pytania o to, kim jest. Uzyskała tę odpowiedź i wróciła w wielkim stylu. Jest mentorką dla wielu. Zarówno kobiet, jak i mężczyzn. Inspiruje, zmienia, wskazuje drogę i mówi o tym, co jest najważniejsze. To dzięki niej sukces odniosła Doda, Edyta Górniak czy Michał Wiśniewski. Teraz odmienia życie ludzi, nie gwiazd, a tych, którzy nie mają odwagi, wiary ani pieniędzy na to, by dokonać rewolucji w swoim wyglądzie. Maja Sablewska pomaga jako stylistka, ekspertka od mody i gospodyni programu „Sablewskiej Sposób na Modę”. Ma za sobą epizod w talent show muzycznym, gdzie obok mało sympatycznego kolegi Jakuba radziła młodym, przyszłym gwiazdom muzyki. Na tamtym etapie zakończyła karierę menadżerki i postanowiła pomagać niepewnym siebie kobietom. W taki sposób przechodząc długą drogę, stała się ikoną mody dla wielu ludzi i ogromną inspiracją.

Niepewna siebie
Maja Sablewska

pinterest.com

Początki jednak nie były łatwe. Maja uważała się za brzydką osobę, nie pozwalała sobie na robienie zdjęć i często stała w cieniu innych gwiazd. Czuła się nieszczęśliwa przez swój brak atrakcyjności. Nie wierzyła w zmianę na lepsze. Szczególnie, że jako dziecko prawie straciła wzrok w wypadku samochodowym, przez co jej jedno oko nie wyglądało jak u innych. Czuła się przez to wykluczona. Zmiany, które przeszła zaowocowały pewnością siebie, mocną pozycją zawodową na rynku i brakiem kompleksów. Uważa, że każdy człowiek jest piękny, jeśli nie przez wygląd, to przez wartości, które w sobie posiada. Piękno to rzecz, która przemija. Wygląda zawsze można poprawić, nad charakterem się pracuje. Unika komentowania chirurgicznych zmian wyglądu swojej twarzy. Podkreśla, że utrata wagi i odpowiednio zbilansowana dieta wraz z treningiem potrafią zdziałać cuda. Maja to wszystko ma za sobą. Nie wdaje się w uszczypliwe dyskusje, ignoruje hejterów i zna swoją wartość, którą przekazuje dalej.

Dobre serce
Maja Sablewska

pinterest.com

Kiedy myślę o Mai Sablewskiej czuję wielki przypływ radości i szczęścia. Ma niesamowicie wrażliwą duszę, uczy, inspiruje, wspiera i prowokuje do dobrych zmian. Osoby, którym pomogła wypowiadają się o niej jako o aniele. Moda, którą pokazuje na co dzień w połączeniu z pewnością siebie i wielkim serduchem sprawiają, że nie da się jej nie kochać. Dla nas Maja Sablewska to wielka IKONA MODY.

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *