maja sablewska

Ikona Mody – Maja Sablewska

Maja Sablewska to niewątpliwie autorytet dla wielu. I nie mam tu na myśli tylko pań. Stała się inspiracją do działania dla wielu Polaków. Pokazała jak z brzydkiego kaczątka zamienić się w piękną, pewną siebie i zdeterminowaną kobietę o niebywałym uroku. Dla nas stała się Ikoną Mody i tak już pozostanie. Zapraszamy do artykułu.

Maja Sablewska – autorytet
Maja Sablewska

pinterest.com

Kobieta wielkiego formatu, która odniosła sukces, pokonując ciężką drogę, pełną wyrzeczeń i poświeceń. Odbyła podróż w głąb siebie, zadając sobie pytania o to, kim jest. Uzyskała tę odpowiedź i wróciła w wielkim stylu. Jest mentorką dla wielu. Zarówno kobiet, jak i mężczyzn. Inspiruje, zmienia, wskazuje drogę i mówi o tym, co jest najważniejsze. To dzięki niej sukces odniosła Doda, Edyta Górniak czy Michał Wiśniewski. Teraz odmienia życie ludzi, nie gwiazd, a tych, którzy nie mają odwagi, wiary ani pieniędzy na to, by dokonać rewolucji w swoim wyglądzie. Maja Sablewska pomaga jako stylistka, ekspertka od mody i gospodyni programu „Sablewskiej Sposób na Modę”. Ma za sobą epizod w talent show muzycznym, gdzie obok mało sympatycznego kolegi Jakuba radziła młodym, przyszłym gwiazdom muzyki. Na tamtym etapie zakończyła karierę menadżerki i postanowiła pomagać niepewnym siebie kobietom. W taki sposób przechodząc długą drogę, stała się ikoną mody dla wielu ludzi i ogromną inspiracją.

Niepewna siebie
Maja Sablewska

pinterest.com

Początki jednak nie były łatwe. Maja uważała się za brzydką osobę, nie pozwalała sobie na robienie zdjęć i często stała w cieniu innych gwiazd. Czuła się nieszczęśliwa przez swój brak atrakcyjności. Nie wierzyła w zmianę na lepsze. Szczególnie, że jako dziecko prawie straciła wzrok w wypadku samochodowym, przez co jej jedno oko nie wyglądało jak u innych. Czuła się przez to wykluczona. Zmiany, które przeszła zaowocowały pewnością siebie, mocną pozycją zawodową na rynku i brakiem kompleksów. Uważa, że każdy człowiek jest piękny, jeśli nie przez wygląd, to przez wartości, które w sobie posiada. Piękno to rzecz, która przemija. Wygląda zawsze można poprawić, nad charakterem się pracuje. Unika komentowania chirurgicznych zmian wyglądu swojej twarzy. Podkreśla, że utrata wagi i odpowiednio zbilansowana dieta wraz z treningiem potrafią zdziałać cuda. Maja to wszystko ma za sobą. Nie wdaje się w uszczypliwe dyskusje, ignoruje hejterów i zna swoją wartość, którą przekazuje dalej.

Dobre serce
Maja Sablewska

pinterest.com

Kiedy myślę o Mai Sablewskiej czuję wielki przypływ radości i szczęścia. Ma niesamowicie wrażliwą duszę, uczy, inspiruje, wspiera i prowokuje do dobrych zmian. Osoby, którym pomogła wypowiadają się o niej jako o aniele. Moda, którą pokazuje na co dzień w połączeniu z pewnością siebie i wielkim serduchem sprawiają, że nie da się jej nie kochać. Dla nas Maja Sablewska to wielka IKONA MODY.

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *