Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /home/klient.dhosting.pl/manekn/frix.pl/public_html_new/wp-content/plugins/add-code-to-head/add-code-to-head.php on line 88
maffashion

Ikona Mody – Maffashion

Na to, by zostać ikoną, mody składa się wiele elementów. Jednym z nim jest perfekcyjny look na co dzień, umiejętność prezentowania swoich looków i wierne grono followersów. Jedną z takich osób bezapelacyjnie jest Maffashion, o której w naszym artykule.

Maffashion – wszystko zaczęło się od bloga
Maffashion

pinterest.com

Julia Kuczyńska, bo o niej mowa to blogerka modowa, która przygodę z blogosferą rozpoczęła w 2009 r. Od tamtej pory osiągnęła wszystko, o czym marzy każdy początkujący. Od początku jest wierna swoim przekonaniom i inspiruje wiele kobiet w Polsce i na świecie. Jej fotografem jest Łukasz Plewa, a stylizacje, które prezentuje, są mieszanką w najlepszym wydaniu. Od tych na co dzień, po te bardziej oficjalne, wreszcie ekstrawaganckie i pokazowe. Wraz z Jessicą Mercedes prowadziła swój program w muzycznej stacji, gdzie również opowiadała o modzie. Kolejne kroki były coraz bardziej świadome, a Julka podpisywała kontrakty z największymi markami modowymi, wspierała projektantów w kampaniach i pokazach i była wyrocznią dla wielu. W 2013 r. pojawiła się w czasopiśmie K-MAG, gdzie oczarowała szerokie grono odbiorców swoim stylem, determinacją i ambitnymi planami na przyszłość. W tym samym roku została ambasadorką marki GATTA i wtedy jej kariera nabrała pędu. Ludzie krytykowali „twarz Maff” na rajstopach i twierdzili, że się sprzedała. Śmiem twierdzić, że to liczne grono chciałoby, choć na moment zamienić się miejscem i osiągnąć, można rzec niemały sukces. Jej kolejne sukcesy to dotarcie na pierwsze miejsce w serwisie lookbook.nu. Osiągnęła to jako jedyna Polka i po niej nikt długo tego nie osiągnął. Jako jedyna modelka stała się twarzą marki Bershka i dwukrotnie zwyciężyła w plebiscycie Modne Kreacje. Jednym słowem sukces za sukcesem.

Media społecznościowe
Maffashion

pinterest.com

Maff nie wyobraża sobie życia bez mediów społecznościowych i jesteśmy jej za to wdzięczni. Każdego dnia na jej blogu, Instagramie i Facebooku znajdujemy szereg inspiracji, oprawionych w dobre i przemyślane słowo. W tym momencie jest obserwowana przez prawie milion osób, co jest gigantycznym sukcesem w branży modowej, jeśli chodzi o blogosferę. Maff piszę o kosmetykach, pielęgnacji ciała, włosów, paznokci, o aktualnych trendach i produktach. Jest bezwzględną, opiniotwórczą osobą, z której zdaniem warto się liczyć. Mało kto jest świadomy wiedzy, którą zdobywała ciężką pracą. Zdarzają się opinie mówiące o tym, że nie jest autentyczna i wierna swoim przekonaniom, że blog traktuje jak targowisko i sprzedaje swoją ciężką pracę za ubrania. Odpowiedź jest prosta – na tym właśnie polega praca – ciężka praca osoby, która decyduje się na bycie aktywnym ośrodkiem opinii o modzie, w szeroko pojętym tego słowa znaczeniu. Niedawno Julka obchodziła swoje, okrągłe 30 urodziny. Z tej okazji życzymy, by Ikona Mody, którą się stała, inspirowała, prowadziła i raczyła pięknymi zdjęciami, jak dotychczas. My przybijamy Maffashion piątkę i życzymy wielu sukcesów. Jeśli chcecie poznać Maff, bo w jakiś przedziwny sposób nie zrobiliście tego do tej pory, wbijcie na jej bloga.

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *