Influencerzy Roku 2017

Influencerzy Roku 2017 według Joya!

Influencerzy Roku 2017 to przegląd najbardziej aktywnych ludzi w sieci. Jeśli zastanawiasz się jak zaistnieć w sieci, sprawdź właśnie te profile. Zaczerpnij garść inspiracji i twórz z wielkich rozmachem! To dzięki działaniu, upartości i wielkiej chęci osiągnęli swój cel. Sprawdź, w jaki sposób.

Influencerzy Roku 2017
Influencerzy Roku 2017

pinterest.com

Miesięcznik Joy w swoim grudniowym wydaniu ogłosił konkurs na Influencera Roku 2017. W konkursie znaleźć można było takie kategorie jak: Beauty Influencer, Facet Sieci, Debiut Roku, Instagram Roku, It-girl Roku, Para Roku, Fashion Influencer, Lifestyle Influencer oraz Fit Influencer. Niecały miesiąc po wydaniu grudniowym otrzymaliśmy odpowiedzi. My już wiemy, pora na Was!

Beauty Influencer

Tu nie ma zaskoczenia. Laur powędrował do Red Lipstick Monster. Niekwestionowana liderka w świecie beauty. Na swoim kanale w serwisie YouTube zebrała ponad milion subskrypcji, podobnie na Instagramie. Jest autorką trzech książek.

facet sieci

Przystojny, umięśniony, zadbany i bardzo modny. Mowa o Danielu Majewskim, który w tym roku osiągnął naprawdę wiele. Jego pasja do sportu zaraziła innych do działania. Stał się inspiracją dla Polaków. Szczególnie przez współpracę i związek z Deynn.

Instagram Roku

Na Instragramie niekwestionowaną liderką stała się LittleMonster. Jej podróże po całym świecie, spotkania z gwiazdami i udział w koncertach jest poranną prasówką dla każdej nastolatki. Angelika Mucha działa również aktywnie na Snapchacie.

It-girl Roku
Influencerzy Roku 2017

pinterest.com

Tu nie mogło być inaczej. Maffashion w tym roku udowodniła, że jest najlepszą blogerką w Polsce, która poza stylizacjami na blogu, działa charytatywnie, bierze udział w sesjach zdjęciowych dla największych marek i inspiruje miliony Polek.

para roku

Choć nie są jeszcze tak bardzo znani, dali się pokochać tysiącom osób w Polsce. Mowa o duecie Fitlovers – Pamela i Mateusz tworzą udany związek i dzielą wspólną pasję. Dzięki temu są wiarygodni dla wielu Polaków.

Fashion Influencer

Poza prowadzeniem bloga ze stylizacjami, jest ambasadorką własnej marki odzieżowej, bierze udział w pokazach znanych projektantów i często pojawia się w mediach. Mowa o Jessice Mercedes.

Lifestyle Influencer
Influencerzy Roku 2017

pinterest.com

Tytuł lifestylowej osoby zdobyła Ola Nowak. Fotografuje, podróżuje, tworzy stylizacje i mówi o tym, co jest na topie. Wszędzie jest jej pełno i dzięki temu, ma szerokie grono odbiorców.

Fit Influencer

No i to niemałe zaskoczenie – nie Ewa Chodakowska, nie Anna Lewandowska, a Deynn. Debiut roku, który okazał się petardą w świecie fit. Miliony obserwujących i setki inspiracji do tworzenia nowej siebie. Kobiety właśnie ją pokochały całym sercem.

Influencerzy Roku 2017

joy.pl

 

 

 

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *