Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /home/klient.dhosting.pl/manekn/frix.pl/public_html_new/wp-content/plugins/add-code-to-head/add-code-to-head.php on line 88
Kolekcja Stranger things w Top Shopie!

Kolekcja Stranger things w Top Shopie!

Kolekcja Stranger Things w Top Shopie! To wielka okazja dla fanów serialu do zakupienia ubrań, które znalazły się w mini-kolekcji. Co znajdziemy w sklepach i w jakiej cenie? Czy noszenie bluzy z motywem filmowym jest na topie? Oczywiście, że tak! Udowodniliśmy to już na przykładzie kolekcji gwiezdnych Wojen w Pull&Bear. Jak będzie tym razem? Sprawdź!

Kolekcja Stranger things w Top Shopie!
Kolekcja Stranger things w Top Shopie!

pinterest.com

Ten bardzo tajemniczy serial zebrał przed ekranami miliony osób na całym świecie. Choć plotki głoszą, że drugi sezon zawiódł, my w to nie wierzymy. Film okazał się dobrym motywem na kolekcję według projektantów marki To Shop. Co znajdziemy w mini-kolekcji? Szare bluzy z czerwonym napisem Stranger Things w cenie 159 zł, t-shirty w cenie 59 zł oraz plecaki za 139 zł. Mało tego, dla głodomorów, którzy spędzą zbyt dużo czas nad serialem, sklep zaproponował lunchboxy. Je także możesz nabyć w cenie 99 zł. To zdecydowanie hot news!

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *